Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)





Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. recep Misafir

  dizi sektörü gün geçtikçe ölmekte

  0 0
 2. anıl Misafir

  kuzeyin daha doğrusu norveç in o beyaza bürünmüş ihtişamlı görüntüleri eşliğinde , bir kasabada meydana gelen gizemli bir cinayetin öyküsü anlatılıyor.oyunculardan sadece stanley tucci yi tanıyorum.henüz dizinin kaç bölüm olacağı hakkında bir bilgi sahibi olamadım ama ilk bölümünün bir buçuk saat sürmesi bir mini dizi olması ihtimalini güçlendiriyor.bence bir göz atmanızda fayda var fena bir dizi değil.

  0 0
 3. Baybird Kayıtlı Üye

  bi merakla açtım izledim sonuç hüsran,hiç beğenmedim tavsiye etmiyorum.

  0 0
 4. Alper Misafir

  Bir an için Game of Thorenes sandım afisi görünce winter is coming.

  0 0
 5. şeyma Misafir

  ilk bölüm çok iyi değil ama ilerleyen bölümler süper. Akıcı heyecanlı ve olayları anlamaya başlıyosunuz. fargo hannibal ve the walking dead karışımı harika bi dizi.

  0 0
 6. kartal kara Misafir

  Arkadaşlar 12 bölümüde seyrettim ….. ilk birkaç bölüm biraz yavaş ilerliyor .. sıkılıp bırakmayın sonra zaten istesenizde bırakamazsınız…. seyretmemizde emeği geçenlere teşekkürler….

  0 0
 7. mehmet sonmez Misafir

  Sırf misfitsden nathan burada diye izlemeye başlıyacağım

  0 0

Önerilenler