Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Edward Elric'in Otozırh Kolu Misafir

  Süper bir anime yaaa 😀 😀

  1 -1
 2. homunculus Misafir

  Son 4-5 bölüm çok sıkıcı, türk dizisi gibi zaman dolsun diye dönen boş muhabbetler

  0 0
 3. ramaiettu Misafir

  Herkes 4. openingin muhteşem olduğunu söylüyor ama dinlediklerimin arasından en iyisi 3. bence. Bu arada adamlar 100 bölüm yaparak (anime One Piece, Fairy Tale, Bleach olmadığından bu çok saçma olacaktır) milleti sıkmayarak 40 bölümde de bitirip (karakterlerin düşünceleri, derinlikleri ve bakış açısı için çok kısıtlı bir süre çünkü karakterlerin sayısı fazla) insanların kafasında en azından soru işaretleri bırakmıyorlar. İzleyenlerin neden bu kadar FMAB ya da FMA’ya bağlandığını sanıyorsunuz? Konu, işleniş ve karakterler o kadar güzel ki hikayenin içine çekilmekten, orada olaylara tanıklık eden bir kahraman gibi olmaktan kendinizi alamıyorsunuz. Bu gibi bölümler olmasaydı karakterler öldüğünde hüzünlenebilecek, anime bittiğinde 30 kere bile izlemek isteyebilecek miydiniz? Ne kadar güzel olsa da Death Note’u bir kere izledim yalnızca. Bir kere. 27 bölümlüktü o da. L’in ölümüne üzüldüm sadece. Çünkü karakterler kapsamlı bir şekilde ele alınmamıştı. İzleyenler için hikayeye bir de onların gözünden bakmak ve onların psikolojisini anlamak empati yapmaya sebebiyet vereceği için çok daha anlamlı ve etkileyici oluyor. Kısaca bu gibi sıkılacağınız bölümler olmasaydı kurguda eksiklikler olabilirdi, geçmişe gidip flashback gösterilmeseydi orada ne olduğunu eninde sonunda merak edebilecektiniz. Bize o gibi ayrıntıları vermek zorundalar, animeyi gerçekçi yapan şeylerden biri de bu. Ha eğer diyorsunuz ki sürekli tempo sürekli tempo, işleniş umrumda değil sizi Mirai Nikki’ye davet edebilirim. 24 bölümlüktü sanırım o da. Animede nabzın hiç düşmemesi de bir süre insanları sıkar, ne kadar olağanüstü olaylar anlatılsa da senaryo bakımından da o kadar gerçekçi olmak zorundalar. Eğer bir senaristseniz, ya da daha önce senaryo vs yazmışsanız (hikaye, roman için de geçerli) ne demek istediğimi iyi anlayabilirsiniz. Hiçbir yazar, okuyucunun kitabı elinde bir an önce bitip de kitabı bir kenara fırlatması için okumasını istemez. Aklına geldikçe tekrar tekrar okuyabileceği ve her anından zevk alabileceği bir kitabı olmasını ister. Bu yüzdendir ki bazı olayları okuyucuya ve olaylara bağlayıp yedirebilmek hem bir yetenek işidir hem de oldukça gereklidir. Neyse, iyi seyirler^^

  0 0
 4. ellcrys Kayıtlı Üye

  Bi an Game of Thrones daki duvar aklıma geldi *-*

  0 0
 5. Yaren Misafir

  yeter artık şu sonlardaki replikleri duyamadık bi

  0 0

Önerilenler