Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. zeki Misafir

  çook güzel

  1 0
 2. promers Kayıtlı Üye

  İşler iyice kızışıyor , giderek daha güzel oluyo 😀

  1 0
 3. Serialsandanimes Kayıtlı Üye

  Super bir bölümdü ilerki bölümler daha güzel olacak.

  0 0
 4. Metraboy Kayıtlı Üye
  0 0
 5. İREM NURSU Misafir

  Roy mustang çok tatlı yeriim ben onu 😀 <3 ama edwarda çohk yakuşuklu

  0 0
 6. Edward Misafir

  Bence iyi bir animeydi en son 5 6 yıl önce izlemiştim unutmamak için tekrardan izledim .bazı yerleri cidden unutmuşum aslında bakarsanız bu animeyi unutmak üzereydim bu gün odamı toplarken 4 yıl öncesinden kalma bir sevdiğim anime listesi yazıyordu baktım ve bu anime 2.idi . Izledim ve cidden hakkını veriyormuş şimdi ise hatırlamadıgım 1 diğeri ise fairy tail sonuçta 350 tane anime izleyen biriyim ama yenu başlayanlar için güzel animeleri kenera ayırın yoksa 12 bölümlük animelerde kalıyonuz .mesela ben güzel bir anime bulamıyorum galiba drogon ball a tekrar göz atmalıyım yada yıllarca hayatımı bitirmiş one piecenin yeni bölümüne bakmalıyım inşallah onlarında naruto nun çocuğu nuun çoçuğu gibi şeyler yapmazlar ömrümü yedi bu animeler ama tek kelime ile muhteşemdir bu anime fairy taili de öneririm tek hatırladığım bir kaç şey ve sonu ama neyse

  0 0

Önerilenler