Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. dizikolik Misafir

  Atatürkün hiç resmini görmemişler galiba adam hiç Atatürke benzemiyor.

  0 0
 2. ertuğrul kandar Misafir

  ya bi kere bizim taraf saldırırken Allah Allah diye inlemiyo ortalık??? bi gerçekçi olun onlar hurraaaa diye bağırırken biz yaradana koşuyoduk???

  1 0
 3. mert sarıkaya Misafir

  çok güzel tüm bölümleri izledim iki tarafıda en iyiy şekilde anlatmışlar

  0 0
 4. evren yılmaz Misafir

  yav he he.. yok şöyle yok böyle… adamlar kendilerini bırakıp bizi anlatsınlar sadece sırf sizin gönlünüz olsun diye..

  iki taraflı düşünmeyi bir deneyin, en azından şu film, dizi konularında…

  0 0
  • Buğra Kaya Misafir

   Adamlar bizi değil, kendilerini anlatıyor 🙂

   0 0
 5. dsadsad Misafir

  vay arkadaş Türklere bak kaçıyolar madem zamanında kaçtıysak nasıl biz o savaşı kazandık
  hı bide Türkler teslim olanları öldürüyor bunlar hrhalde hiçbişe bilmiyo son olarak Atatürk gerçek Atatürkle alaksı bile yok

  0 -1
 6. Metehan Mete Misafir

  Filmi onlar yaptığı için en çok onların perspektifinden tabi kaldiki savaşta söylenen lanet türkler su picleri öldürelim gibi şeylere takıldıysanız bırakın izlemeyin bizimkiler de pek ala kullanmıştır böyle kelimeler savaş bu. Allah allah da dediler cephede ne zannediyosunuz ordan bağırınca sidneyden mi duyulcakti? Ne bekliyosunuz anlayamıyorum gayet de objektifler. Ben sadece diziyi biraz sığ buldum 10 üzerinden 7 derim

  0 0
 7. mehmet kavan Misafir

  sayın admin severek sitenizi takip ediyorum sayfanız en iyisi ama bir sıkıntım var vk player yükler misiniz vk player de sıkıntısız indiriyorum diğerlerinde hata payı yüksek oluyor …vk yoksa pub new de iyi lütfen

  0 0
  • AaRON Kayıtlı Üye

   Vk üzerinden yüklemiyor oluşumuz keyfi bir uygulama değil. Silindiği için ya da sorun çıkarttığı için maalesef eklenmiyor.

   0 0
 8. TheRagingBull Kayıtlı Üye

  Türkleri korkak olarak göstermişler , Atatürk’ün fotoğrafını hiç görmediler sanırım!

  2 0
 9. rtmedya Misafir

  izlenmez bu dizi çok saçma ve basit ve atatürkü komik göstermiş onun bunun çocukları.

  0 0
 10. karba Kayıtlı Üye

  Avustralya milliyetçiliğine ciddi anlamda katkı sağlayan savaştır. Diziyi çeken Avustralyalı ekibin Atatürk’ün “bu memleketin toprakları üstünde kanlarını döken kahramanlar, burada dost bir vatanın bağrında bulunuyorsunuz. huzur ve barış içinde uyuyun. sizler mehmetçikler ile yan yana, koyun koyunasınız. uzak diyarlardan evlatlarını bu savaşa gönderen analar, göz yaşlarınızı dindiriniz. evlatlarınız, bizim bağrımızdadır. onlar bu topraklarda canlarını verdikten sonra artık bizim çocuklarımız olmuşlardır” sözüne rağmen, Atatürk’ü kendi milli duyguları adına “geçiştirdiği” bir dizi gibi…?

  0 0

Önerilenler