Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. muzocell Misafir

  Hal kardeş Türk askerinin kimseye laf soktuğu yok o sahnede. Sadece kültür farkının neden olduğu komik bir sahne o. Başka bir anlam yüklemeye gerek yok:-) Kalitesi çok yüksek değil ama izlenilebilir bir dizi olmuş. 7/10

  0 0
 2. Burak Elr Misafir

  Çok güzeldi..

  0 0
 3. Global_S Misafir
  2 0
 4. özgür Misafir

  o tarruz öncesi çalan marşın adı nedir?

  0 0
  • SeydiAlibey Misafir

   elçi peşrevi

   0 0
 5. başı bozuk Misafir

  ciddi mantık hataları var tarihsel gerçeklik konusuna hiç girmiyorum. hikayeyi anlatan çocuk bi çaksan yarısı boşa gider filmde elleriyle adam öldürüyor :))

  0 0
 6. TayfunY Kayıtlı Üye

  Pek ingilizcemiz olmasa da 36:26’da adamın “Turk” dediğini duyuyoruz, “pis” değil. Sanırım şöyle; “He’s blokes Turk” = “Bu herif Türk”

  0 0
 7. Metehan Mete Misafir

  Zihniyet hiç değişmeyecek dimi yazık ya

  0 0
 8. esansiyaltremor Kayıtlı Üye

  var yaa makineli tüfek sahnesinden sonra sinirden izleyemedim baksanız sürekli ağır kayıplar veriyolar ama ne hikmetse ecdadımız dibindeki veledi vurmaktan adam gibi boğuşmaktan bile aciz !!!

  0 0
 9. acar41 Kayıtlı Üye

  Duygulandım…

  0 0
 10. Schwest Kayıtlı Üye

  Gerçekte de böyle bir ateşkes oldu mu acaba? Ciddiyim o sahneleri çok güzel yapmışlar helal olsun. Ayrıca Türk askerlerini canlandıranlar gerçekten Türk galiba. Duygulandım.

  0 -1
  • Maralana Kayıtlı Üye

   Abi tabikide aslanım bir ateşkes var çanakkale savaşında. Bence çanakkale savaşını burdan öğrenmeye calışmayın. Orda başarılarımızı hep küçük göstermisler

   0 0

Önerilenler