Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

  Tüm Yorumlar

 1. Mert Yeşiltepe Misafir

  İnanılmaz bir finaldi. Çanakkale şehitlerini ve Atatürk’ümüzü saygıyla anıyoruz.

  1 0
 2. Kaan İnce Misafir

  Muazzam bi son oldu Çanakkale şehitlerini rahmetle anıyoruz…

  0 0
 3. mstfnct1907 Misafir

  Bu bölüm final bölümümüydü ?

  0 0
 4. TayfunY Kayıtlı Üye

  Mustafa Kemal dünyada hiç bir liderin yapmadığı bir biçimde ülkesini işgale gelen düşman askerleri için aşağıdaki sözleri söylemiş onları kendi evladı gibi görmüştür.

  “Bu memleketin toprakları üzerinde kanlarını döken kahramanlar! Burada bir dost vatanın toprağındasınız. Huzur ve sükûn içinde uyuyunuz. Sizler, Mehmetçiklerle yanyana, koyun koyunasınız. Uzak diyarlardan evlâtlarını harbe gönderen analar! Gözyaşlarınızı dindiriniz. Evlâtlarınız bizim bağrımızdadır. Huzur içindedirler ve huzur içinde rahat uyuyacaklardır. Onlar, bu toprakta canlarını verdikten sonra, artık bizim evlâtlarımız olmuşlardır.” Atatürk, 1934

  Bunun üzerine Avustralyalı bir anne ATA’ya aşağıdaki cevabı yollamıştır:

  “Gelibolu topraklarında yitirdiğimiz evlatlarımızın acısını, alicenap sözleriniz hafifletti. Gözyaşlarımız dindi. Bir ana olarak bana, bir güzelim teselli bahşetti. Yavrularımızın sonsuz uykularında, huzur içinde dinlendiklerinden hiç kuşkumuz kalmadı. Majesteleri kabul buyururlarsa bizler de kendilerine Ata demek istiyoruz. Çünkü, yavrularımızın mezarları başında söylediğiniz sözler, ancak bir öz babanın sözleri gibi yüce, ilahi. Evlatlarımızı bir baba gibi kucaklayan büyük Ata’ya tüm analar adına şükran, sevgi, saygıyla…”

  Avustralyalı bir anne

  6 0
 5. ozgecat Kayıtlı Üye

  final de gökler de dalganan bayrağımızı görünce gözyaşlarımı tutamadım. bu ne büyük bir zaferdir..bu ne büyük bir kahramanlık destanıdır..keşke çanakkale zaferini biz dizi yapsak..fakat yapımcılar da mümkün olduğunca tarafsız olmaya çalışmışlar.. 100 yıl sonra bile gururdan bizi gözyaşlarına boğan başta başkumandan M.KEMAL ATATÜRK , tüm şehit ve gazilerimize şükranlarımı sunarım.. mekanınız cennet olsun..

  0 0
 6. acar41 Kayıtlı Üye

  Muhteşem final oldu çok dugyulandım ve çanakkale şehitlerini ve atatürk’ümüzü rahmetle anıyoruz…

  0 0
 7. Burak Doğruyol Misafir

  Çok etkileyici bir sondu gurur vermesine karşın dizi boyunca Anzak askerlerinin içinde olduğumuz için buruk bir hüzün ve gözyaşıda bırakıyor ardında

  0 0
 8. tuna 07 alanya Misafir

  Guzel bir sondu ve Tarafsiz bir diziydi Finalde Ataturkumuzu Mektubu olayi bitirmis.

  0 0

Önerilenler