Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. ryanoreily Kayıtlı Üye

  Adam ve Hanna’nın birlikte olmasını ve jessa’nin ağzının üstüne bir tane çakmak istiyorum

  0 0
 2. m Misafir

  insanların mastera gittiğinde ilişkisinden sıkıldığı için adamdan ayrılıp ayrıldığını doğru düzgün haber bile vermedikten ve adamın ağzına sıçtıktan sonra masterda bi kere kötü yorum aldığı için bırakıp döndüğünde adamın açık kollarla onu bekleyeceğini sanarken tamamen başka bi ilişkisi var diye çıldırıp ortalığı ayağa kaldıran, sonrasında kendisi üzerinden başka bi ilişki geçirdikten sonra eski sevgilisi ve arkadaşı birbirlerine duygu beslemeye başlayıp ilişki yaşadılar diye yine şımarık bi kız gibi ortalığı ayağa kaldıran ve arkadaşını yazdığı makalede resmen otobüs altına atmaktan beter eden bununla kendini acındırıp para kazanan hannah’yı savunup hannah’ya bi zararı dokunmamış jessaya laf atması tam klasik 3. kişiyi sebepsizce suçlama durumu gerçekten

  özellikle adam ve jessanın yaşadığı ilişki adamla hannah arasında artık bir ilişki vs kalmamışken, adamın da jessanın da AA buluşmalarına beraber gidip birbirlerine bu konuda cidden destek olup birbirlerini dinleyip anladıkları bir arkadaş üzerine organik bi şekilde gelişmiş olması, birbirlerini daha iyi şeyler başarmaya itip birbirlerini geliştirmeleri falan kimsenin umrunda değil, hannah’yı destekleyip jessayı çamura batıralım ayrılıp adamın hannah’ya gitmesini isteyelim çünkü halkımız çok sever öyle yanlış yönlendirilmiş hatalı ana karakteri destekleyen pembe dizi dramalarını

  0 0
  • ryanoreily Kayıtlı Üye

   Bir ara nokta kullanmayı da öğren.
   Hannah bencil evet, ama düşünürsen o yazarlık olayına Adam kendisini tiyatroda geliştirmeye odaklamak için Hanna’yla arasına mesafe koyduğunda gitmeye karar verdi. O kendisini geliştirirse ben de yapmalıyım diyerek. Sadece bunu tiyatronun sahnelenmesinden hemen önce soylememeliydi.

   Zaten şahsen ben adam’ı suclamiyorum çünkü çoktan ilişkileri bitmişti doğru, jessa yi suçluyorum çünkü o hala Hanna’nın arkadaşıydı ve bütün bencilliklerine ve sacma sapan davranışlarına rağmen Hanna onun yanında olmuştu. O ise Hanna’nın yokluğunda -bana göre- onu arkasından bıçakladı. Hadi tamam diyelim çok sevdin aşık oldunuz, o zaman da gidip insan gibi kıza açıklayıp anlayışla karşılamasını beklemeliydi. Bunun yerine sanki en baştan hayatının boktan olması Hanna’nın suçuymuş gibi üniversiteye devam etmeye karar verince telefonlarına çıkmaz oldu. Arkasından iş çevirerek eski sevgilisiyle birlikte oldu ve kaç yıllık arkadaşına açıklama zahmetinde bile bulunmadan sırt çevirdi.

   Geçen bölümde de gördük, resmen “nasıl yani bizim aşkımız daha büyük, ana konu biz olmalıyız BİZİM İLİSKİMİZ DAHA İYİ,SOYLESENEE” tavırlarını. Tam beklenilecegi gibi o kasıntı coolluğunun altında guyya en yakın arkadaşım dediği kişinin geçmişte bir şekilde olup bitmiş hatıralarını geçme hırsı ve kezbanligi vardı.
   Hayır anlamadığım bunların üstüne nasıl jessanin bir zararı dokunmamış oluyor? Sen “halkının” neyi sevip sevmediğini analiz etmeden önce olan biteni iyi kavra.

   1 0
 3. zeldazonk Kayıtlı Üye
  0 0
 4. Genel İzleyici Misafir

  Karakterlerin ortak noktası bencillik, empati yoksunu davranışlar sergilemek, narsistik görünmeleri idi. Şimdi 20li yaşlarını geride bırakan karakterlerin yetişkinliğe adım atarken bu özelliklerden sıyrıldıklarını görüyoruz. Artık kendilerinden başkalarını da önemsemeye ve sorumluluk almaya başladılar. Drama queen veya attention whore olmayı aşmak noktasında Hannah büyük bir adım attı.

  1 0
 5. Ever Misafir

  Adam’ın yarı naiflik yarı cahil cesaretiyle bir işe atılması çok iyi gerçekten.

  Bu arada diziyi izleyen tek erkek ben miyim?

  0 0
 6. eh Misafir

  – hep
  0101
  0202
  0303
  0404
  0505
  0606 olan bölümler sayı olarak hoşuma gitmiştir. seneye girls için 0707 olamayacak olması o kadar üzücü ki. en favorilerim arasında doğal oyunculukların ve güzel senaryonla hep kalacaksın…

  0 0
 7. eh Misafir

  ve Adam bu dizide en cansın.

  0 0
 8. overtherainbow Misafir
  1 0
 9. rainbow Misafir

  O kadar çok tercüme hatası var ki diziyi mahvediyor. Şu otomatik tercümeden vazgeçin. Hiç mi İngilizce bilen yok.

  0 0
 10. Merve demir Misafir

  Adam-Jessa ilişkisi başladığında vay gerçekten birbirlerinden hoşlanıyorlar öylesine değil diye düşünmüştüm ama evi yıktıkları bölüm ilişkinin bittiğini artık sadece öylesine bir şey olduğunu düşünmeye başladım şimdi de jessayı kıskanırken görüyoruz adam ise işine odaklanmış broodwayde oynadığı zamanları hatırladım bence sorun adam da ilişkiye başlarken çok şapşik bir şey oluyor sonra daha önemli bir şeye sahip olunca değişiyor sanki bilmiyorum sadece bu bölüm öyle de olabilir ama hannah-adam zamanlarını hatırlamaları güzeldi ilişkilerinin bir anlamı olduğunu hannah ve adam olduklarını hatırladılar ve hatırlattılar/jessa aşırı normal bir karaktere dönüştü çok sıkıyor beni bu durum ben onun sıradışı halini çok seviyordum bence adamla olmamalı çılgın jessa geri dönmeli….

  1 0

Önerilenler