Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

Sorun Bildir
Kaynak Seçimi: PUB VID
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. sezgin Misafir

  la mante – the mantis dizisinden sonra bu polisiye de ilaç gibi geldi. teşekkürler.

  2 0
 2. H.Özcan uyanık Misafir

  Teşekkürler dizipub

  0 0
 3. Ö.Kurt Misafir

  Harika. Teşekkürler.

  0 0
 4. BARANBAYBARS Kayıtlı Üye

  ilk bölüm sıkıcı gelebilir ama ondan sonra konu derinleşiyor güzel diziydi. teşekkürler..

  0 -1
 5. marcella Kayıtlı Üye

  muhteşem bir pilot bölüm,cok ciddi merak uyandırıyor, bayagı dallanıp budaklanacak olay her sahnenin altında basla bir sey aramak zaten polisiyenin farzı.. müzikler hayli güzel tam benim polisiyede aradığım gibi gothik:)

  0 0
 6. Lund Kayıtlı Üye

  harika bir premiere bölümdü eminim devamı da oldukca güçlü bir kurguyla gelecek ılk bolumdenbir sürü dikkat cekici nokta vardı sabırsızlanıyorum sahane bir dizi

  1 0
 7. marcella Kayıtlı Üye

  heyecana ve merak duygusuna sizi teslim eden bi pilot bölüm,cok ciddi merak uyandırıyor, bayagı dallanıp budaklanacak olay her sahnenin altında basla bir sey aramak zaten polisiyenin farzı.. müzikler hayli güzel tam benim polisiyede aradığım gibi gothik:) hadi devam edelimmmm

  0 0
 8. marcella Kayıtlı Üye

  muhteşem bir pilot bölüm,cok ciddi merak uyandırıyor, bayagı dallanıp budaklanacak olay her sahnenin altında bir sey aramak zaten polisiyenin farzı.. müzikler hayli güzel tam benim polisiyede aradığım gibi gothik:)

  0 0

Önerilenler