Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Papahet Kayıtlı Üye

  2. sezon güzel başladı. ilk sezondan daha iyi olacak gibi. Zaman atlamaları kafa karıştırıyor ama bazen.

  0 0
 2. umrahel Kayıtlı Üye

  Çok sağlam başladı yine. 40 dk. nasıl geçiyor anlaşılmıyor bile.

  0 0
 3. hande zafer Kayıtlı Üye

  şu dizide birileri de normal ilişki yaşasa dişimi kıracağım

  0 0
  • Gizemli Misafir

   Mal hande senin yaşadığın hetero ilişkisi de çok normal mk erkeklere sen de götünü veriyor bu normal mi biz eşcinseller en azından doğru ilişkiyi yaşıyoruz umarım doğru yola erersin

   0 -1
  • alicantas Kayıtlı Üye

   Normal olandan kastınız, sanırım “bir kadın ve bir erkek” ilişkisi. Bunun dışındakiler siz ve sizin gibi düşünenler için daima “anormal,” değil mi? Bağnaz fikirlerinizden ve sizi böyle yetiştiren herkesten bir an önce uzaklaşıp yeterince “anormal” olan yaşamdaki “doğal” insan ilişkilerini “normal” görmeniz dileğiyle.

   0 -2
 4. yabancıdizisever Misafir

  alicantas senin düşüncelerine katıldığımı söyleyemiyicem senin bu bahsettiğin ilişki türü ki ben bunu bi ilişki türü diye nitelendirmek istemiyorum bu sana en basitinden eğer müslümansan olmaması geren bişey olduğunu bilirsin ki ben senin müslüman olduğunuda zannetmiyorum (allah günah yazmasın)

  0 0
  • Hatice e Misafir

   Yanlış düşünüyorsun,olaya müslüman hristiyan diye değil. İnsan olarak bakmalısınız. Dinen doğru olmayabilir. İnsanların fikirlerine ve görüşlerine saygı duymalısın. Bazı şeyler yaratılıştan doğuyor, yargılama. Biz bu düşünceye dinsizlik değil eşitlik diyoruz. Dinde de eşitlik söz konusu,sevgili yabancıdizisever

   0 -1
 5. Pofudukay Kayıtlı Üye

  Sonu neydi öyle ya kafayı yiyeceğim

  0 0
  • Gizemli Misafir

   yabqncidizisever o zaman yabancı dizi izlemeyen amk Müslüman olupta eşcinsel olanlar var ve buda dinimizce günah değildir git bir bak ya asıl senin yaşadığın hayat yanlış ettiğin küfürler yanlış git hayatı öğren benim gibi her eşcinsellerin sizin gibi heterolarda daha iyi sağlıklı yaşamları var bir gebermediniz gittiniz amma salaksınız Anan Baban seni döl israfı olarak doğurmuş got verenin cocucugu

   0 -1
 6. Pofudukay Kayıtlı Üye

  Bence Annalise trans Bonnie süreki ona Annalise demeyin diyip duruyordu belki de annesi bu yüzden Anna Mea(?) diyordu. Tabii bu dediklerim hiçbir şekilde alakası da olmayabilir.

  0 0
  • gerardwayenthusiast Kayıtlı Üye

   Anna Mae erkek ismi mi ne alakası var ismini değiştirmesinin sebebi kendine yeni bir hayat kurması bu kadar bence

   0 0

Önerilenler