Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. HakanYCDG Kayıtlı Üye

  Arkadaş Ne bu Analise nefretiniz…

  0 0
 2. dilek35 Kayıtlı Üye

  manyak olaylar dönüyor bu sezon…

  0 0
 3. hookunkancasi Kayıtlı Üye

  Bu bölümün çevirmeni diğerlerinden farklı bir arkadaş sanırım, sayısız yanlışla dolu… ”Full custody” ortak gözaltı değil ortak velayet. ”Framing” kesinlikle çerçevelemek değil ”suçlamak”, ”pushing” itmek değil zorlamak anlamında kullanılıyor. ”Straight” ise evet düz demek ama Türkçe olarak heteroseksüel diyoruz, düz deyince anlamayan üyeler olabilir. Son 15 dakikada artık dayanamadım ve yazdım. İlla ki son dakikalarda da sıkıntılar vardır, orasını da bilemiyorum. Biraz özen lütfen.

  1 0
 4. ceren karaca Misafir

  ah oliver vah oliver herşey aklıma gelirdi de oliver connor aşkının bu kız sana layık değil bu kız ailemize uygun değil gelinini istemeyen kaynana türk dizi klişesinin kurbanı olacağı hiç aklıma gelmezdi.

  0 0

Önerilenler