Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. 20alper20 Kayıtlı Üye

  Robotlar iyi insanlar tum fantazilerini bunlara yapabilir.İsteyen korkmus numarasi yaptirir isteyen bicakla keser bidi bidi… Suc oranida azalir herhalde ha tek sikinti tembellik ki insanligin en buyuk dusmani olur kendileri.

  0 0
  • sycophano Kayıtlı Üye

   Robotların fiyatı araba fiyatları kadar olacak dizide de gördüğün üzere. İnsanlar bu kadar para için birden fazla insanı öldürüp, rehin alabiliyorlar (bkz: banka soymak) bu yüzden psikopatların öfkelerini bunlara boşaltması demek, bir öfke boşaltmada tıpkı gerçek insan gibi işinin biteceği gerçeği demek. Şimdi o kadar para için bu öfke boşaltmayı yaparlar mı sen düşün 🙂

   1 0
 2. Omerko7 Kayıtlı Üye

  Bilimkurgu sevenler için harika bir dizi 😀

  1 0
 3. siiisii Kayıtlı Üye

  onlar nasıl bakıştır ürktüm yemin ediyorum…

  0 0
 4. FaZeKu Kayıtlı Üye
  2 0
 5. hoosierr Kayıtlı Üye

  kadın çok ilginç gerçekten lütfedip eve gelmiyor robot gelince çocuklar kıymete biniyor yalnız bunun diyet yemek pişiren ve trainer bir sürümü olsa varı yoğu verip alırdım

  2 0
 6. Nursenakrc Kayıtlı Üye

  Ulan Anita hem çok tatlı hem de çok korkunç ama ilerde aşık olcam sahneleri olcak biliyorum.

  0 0
 7. Misafir

  ulan Colin morgandamı robot ?

  0 0
 8. diziman06 Kayıtlı Üye

  oğlum bu anita çok seksi lan

  0 0

Önerilenler