Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Animeci enes Kayıtlı Üye

  sirf bu animeden kso janjinken tas kagit makas ve kahretsin kelmelirini ogrendim

  0 0
 2. Gon Misafir

  hisoka kardeşim özlemişim

  0 0
 3. Animik Misafir

  Sonunda şu karınca olayları bitttiiiiiiiiii

  0 0
 4. Edward Misafir

  Ya zaten az bölüm kaldı ona da gon babasıyla konuşmasın diye yeni bi konu buldular bide güya gon babasını arıyodu

  0 0
 5. Sandalphon Misafir

  Taklit animeden ancak bu kadar oluyor, bakın bu seri Naruto (Yıldırımla saldırısıyla zeki fakat karanlık taraftaki kahramanı Sasuke=Killua, Rasengan oluşturmayı çözen iyilik ve saflık timsali Naruto=Gon) ayrıca Dragon ball SonGoku ( Kamehame=Taş—kağıt—makas) ve yol arkadaşlarıyla yaratık avına çıkan pokemon gibi ünlü serilerin basit bir çakmasıdır, beceriksiz hırsız demek daha doğru bir özet olur gerçi, çünkü özgün olmadıkları yetmiyormuş güzel bir taklit de ortaya koyamadılar, onlarca bölümü gereksiz yere uzatılan saçma karınca meselesiyle fasa fiso şekilde geçti, yahu aylarca süren eğitim hazırlıkları hatta yılda bir tekrarlanan avcı sınavını bile karıncalar kadar abartılı sündürmemişlerdi, üstelik özgün hikayesiyle çelişen çok detay var, mantık bütünlüğü ve tutarlılığı yok, zaten Naruto da benzer sebeplerle kan kaybetmişti, kalitesini düşüren birşeyin takliti haliyle duble kalitesiz oluyor, buraya kadar gelmişken finali tamamlıyacağım elbet fakat dediğim gibi taklit serilerden yapıt çıkmaz, ancak aslını yaşatırlar, malesef bihayli zaman kaybı bir seri, sadece bikaç bölüm var keyif veren gerisi çöp.

  0 0
  • Yagiz smith Misafir

   Kes lan traşı

   0 0
  • Gizemkksy Kayıtlı Üye

   O kadar boş konuşmuşsun ki senin gibi birine açıklamak gereksiz

   0 0
  • Eji Misafir

   Bak kardeşim, sinirlerimi bozma akşam akşam. Daha ilk cümlenden bile bu konuda ne kadar cahil olduğunu gösteriyorken gelip burada anime kalitesiz diye boş yapma. Hunterxhunter narutodan önce yapıldı ve naruto hunterxhunter dan esinlenerek yapıldı, bunu bizzat naruto nun mangakası bile söyledi. Eğer kopya diye dolaşacaksan sen zaten yanlış yere gelmişsin, kusura bakma bu bir shounen manga, hangi shounen e bakarsan bak belli bir noktada birbirlerine benziyorlar. İster fairy tail, ister seven deadly sins, ister one piece olsun bu değişmez. Amacın dikkat çekmek mi bilemeyeceğim, ancak senin gibi cahiller yüzünden bazı serilere bu kadar haksızlık yapılmasına dayanamıyorum. Hadi git şimdi biraz o benzettiğin naruto yu araştırmaya çalış, belki bir şeyler öğrenirsin.

   0 0
  • Keşke araştırsaydın Misafir

   Yalnız şöyle bir şey var ki, bu anime narutodan çok daha önce yapıldı hatta narutonun yapımcısı (başka bir isim olmalı fakat aklımda değil) narutoyu hxh den esinlenerek yaotığını açıkladı.. Araştırmadan dinlemeden sadece narutoyu önce izledin diye böyle bir kanıya varmamalıydın

   0 0
  • Uvogin Misafir

   Öncelikle begenmediysen neden izledin.İkincisi bu dediğin karakter tipleri her animede var .Animenin doğası bu.Ayrica efsanevi bir anime bence .Dramdan dövüşe herşey var MUAZZAM

   0 0
 6. Anime sever Misafir

  Bu anime ilk önce 1999 da çıktı daha bişey bilmeden yorum yapma

  0 0
 7. Mystogan Kayıtlı Üye

  Şu kaplan olan fairy tatilden natsuya graya ve gajeele benziyor davranış açısından

  0 0
 8. Mystogan Kayıtlı Üye

  Kaç bölümdür yok Hisoka ama geldi. Hisokaaaa ???

  0 0
 9. gezgici Kayıtlı Üye

  Bir baş belası daha geliyor o zaman

  0 0
 10. Mikasa Misafir

  Ya şu sarı saçlı tokyo ghouldeki hideye benzemiyor mu

  0 0

Önerilenler