Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. aylingalica Kayıtlı Üye

  konu gittikçe güzelleşiyor, AoS başlayana kadar çerezlik marvel dizisi denilebilir. evet ufak tefek hatalar var yinede şans verilmeli.

  0 0
 2. adem_polat Kayıtlı Üye
  0 0
 3. ENGIN101 Kayıtlı Üye

  agends of shilds miş bu aos yaa 😀 bende yeni bir dizi mi başlıyacak diye googleye baktım 😀 aos 1 sezon sonunda yalan oldu saçmaladı . bu dizide hafiften başladı saçmalamaya yahu o dadar gücün var git adalarda yaşa 100 lerce ada var haritada biile olmayan onun tepesine ayna koy demi ama 😀 pk işin mi var ayda yuhh qk bunların hepsi dünyada yaşacak bir kaç bölüm sonrası orası kesin zannımca kötü kardeş de dünyada kötü insanlarla birlik olacak bunlara saldırcak xman tarzı 😀 bu ilhuman kralı da sesi anasını ağlatırmış oratalığın gel velakin karısın öpüşürken şapur şupu azından sesler çıkıyor o ses saylanmıyor zannımca:D dizi saçma da işte fantastik ya izliyoz 😀

  0 -1
  • . Misafir

   Yazık sakat galiba

   0 0

Önerilenler