Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

Sorun Bildir
Kaynak Seçimi: PUB VID
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Samy Misafir

  Gant-z ı andıran bir yapım olmuş aynı şekilde felsefi göndermeler var robotlar yaratılırken içine tohum kalmayınca kötü tohum konması gibi, aslında gerçek karakterlerin çoktan ölmesi ama uzaylıların aynı şekilde tekrar o insanı yapması.

  0 0
 2. SNIPER HAMSI Misafir

  Gantz’ida izlemistim ama bu seferki daha derin bir his uyandirdi cidden inanilmazdi. Keske biraz daha uzun olsaydi…

  0 0
 3. Wolfcry Kayıtlı Üye

  Abi oha bitti mi şimdi yazık oldu üzüldüm içim acıdı ya..

  0 0
 4. Darkcravlet Misafir

  Çok etkileyici bir anime olmuş. Bittiği zaman kendimi boşlukta gibi hissettim. Sadece aklıma takılan bir soru kaldı. Bunları kim robot yaptı ve niçin yaptı ? Birde genç olanın robot olurken duyduğu “İkinizin bir gezegen yok edecek gücü var” sözünü söyleyen kişi gerçekten bunların olacağını biliyor muydu ? 2.sezon değilde bunların cevabını veren bir bölüm daha olsa cok iyi olurdu. Ama yine de böyle güzel çok da problem değil.

  0 0
  • Elif Misafir

   Ilk bölüm de zaten soylendi o.
   Bir takım uzaylılar geliyor o ikisini yanlışlıkla öldürüyorlar sonra komutanlarına soruyo ne yapalım biye yenileyin diyorlar onlarda sadece silah yenilememiz var diyorlar oda tekrar yapın gitsin diyor ama bu onların dünyaların sonunu getirmek demek diyorlar ama yine de yapıyorlar vs vs …

   0 0
 5. Ananci saske Misafir

  ulan en sevdiğim 2. anime bu oldu

  0 0
 6. Divilaron Misafir
  0 0
 7. İsmini vermek istemeyen izleyici Misafir

  En sevdiğim karakter serinin başından beri Hiro olmuştu. Çocuğa çok yazık oldu. Kız ve ninesiyle birlikte ne güzel yaşıyordu, üstelik insan da öldürmeyi bırakmıştı derken FBI evlerini bastı. Bunların hepsi ”Amerika’nın oyunları”.

  0 0
  • blabla Misafir

   ya öldürmeyi bıraksa nolur? sırf zevk için onlarcasını öldürmüş hiçbir davası olmayan biri. o küvette öldürdüğü baba ve çocuğu unuttun herhalde? jetonun düşmesi güzel ancak jeton düştü diye cezasını çekmeden normal bir hayat süremez kimse. ne yani zarar görmemek için herkes onun yakını mı olcak? yalakalık mı yapcak?

   0 0
 8. Bilmem Misafir

  Şimdi ikiside öldümü yani? Keşke bir kaç bölüm daha olsaydı.

  0 0
 9. Deku Misafir

  Benim Akademem Komedi ama Bu cok üzücü 🙁

  0 0

Önerilenler