Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

Sorun Bildir
Kaynak Seçimi: PUB
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

  1. EdizSiyah Kayıtlı Üye

    Bu sezonunun özetini geçen cümle;Sana mutlu ol demiyorum,sadece kendin ol! Kimse içinde bir yabancı ile yaşamak istemez. Sezon finalinin son 10 dakikası tüm sezonun bilmecelerini birden ortadan kaldırdı. Nate’in neden bu kadar içine kapanık ve kabul edilmediğini hissetmesi. Christina nın sanki diken üstünde durmuş gibi davranarak yapmacık davranması. Alveyin kime kızdığını anlayamaması. Jay’in sürekli o piç tavrının altında ne kadar duygusal ve kırılgan bir çocuk olduğunu ilgili bir ebeveyn’e sahip olsa çok daha farklı bir kişi olabileceğini, Ryan’ın hala eski Ryan olduğu pişmanlık duysa bile içindeki çatışmadan bir türlü galip gelememesi, Lisa nın şüpheleri ile sadıklığı ilk sezonda trajedi ile sporun o güzel karışımı çok hoş olmuş ve son 10 dakikada bunların büyük çoğunlugunun cevabını alabildik.Ve bu dizi bir başka şuan buralar hep tarla ama trajedi ile sporun başarısı tarzında yol katedilen dizi severler yakında uğrayacaktır buraya. Alın burdan bir tarla değerlenir!

    0 0

Önerilenler