Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

Sorun Bildir
Kaynak Seçimi: PUB VID EMBED
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. dark blue Kayıtlı Üye

  Buraya eklenmesi iyi olmuş, karar veremeyenler diziye hemen başlasın derim. Çok gerçekçi ve zamanın ruhunu da yansıtıyor.

  0 0
 2. kaansupertramp Kayıtlı Üye

  şuan 10. dk dayım ve gerçekten etkilendim. bunun en büyük sebebi de david bowie hayranı olmam ve life on mars şarkısını seviyor olmam. ismi dikkatimi çektiği için açtım ve bir anda life on mars şarkısını duyunca tüyler diken diken oldu. umarım güzelliğini devam ettirir

  0 0
  • kaansupertramp Kayıtlı Üye

   aman allahım. 39. dakika da en sevdiğim şarkılardan biri olan roxy music if there is something çalıyor :). dönem havası gerçekten çok hoş

   0 0
 3. sezgin Misafir

  bu dizinin de orijinali bir kore dizisi. ingiliz yapımını ararken korelisine denk geldim. ikisini de seyredince, kore malı orijinalin çok daha iyi olduğunu tespit ettim.

  0 0

Önerilenler