Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. murthyk Kayıtlı Üye

  Piper fring’de ki kızları henrieta mı yoksa ben mi çok benzettim?
  Bu arada brianın annesi de yine fringde ki nina sharpmış onu da yeni fark ettim 🙂

  0 0
 2. muratgnr55 Kayıtlı Üye

  Bu bölüm baya iyiydi

  0 0
 3. Nazlı Misafir

  Aslında diziler için yorum yapmayı çok sevmem ama bu başka.Hele bu bölüm tamam “Limitless” izliyorum dedirtti.

  0 0
 4. ensfrkts Misafir

  Rebecca(Jennifer) Dexter’da da aynısını yapıyordu,sonunu gördük. Bu kadın neden hep ölmeye mahkum şeyleri buluyor 😀

  0 0
 5. Furkan Yorum Yapan Misafir

  bu bölümde Eddie Morra’nın zekasını çok küçük görmüşler bence onu ezmişler Brain baş kahraman doğru ama Morra ise asıl kahraman bence suikast bölümünde fark ettirdi zekasını ama onu küçük düşürdü bence ikinci bölüm ve tahmin edilebilecek bir şey yaptı yine bence kurgu çok zayıf bu dizide ama gelecek vaat ediyor bazı bölümler… Ayrıca niye kötü adam oldu Morra iyi adam sıfatı ona yakışıyordu ve Rebecca’nın Morra hamleside çok basitti her kurguda olan bir şey neredeyse.

  0 0
 6. mrvcm18 Kayıtlı Üye

  sondaki müziğn adını bilen varsa yazabilir mi?

  0 0
 7. dapoet Kayıtlı Üye

  Film konusu itibariyle baştan sonra çok zekice bir kurgu gerektiriyo ki bunun eksikliği her ne kadar mükemmel bile olsa, birçok kafadam onca fikir çıktığını varsayarsak eğer görünen eksikliklerin arkasında birde görünmeyen ama aklımızı kurcalayan ayrıntılar olduğu ortada. Biz de NZT etkisinde izliyor gibiyiz adeta, sizde de öyle olduğunu umuyorum. Hep bir şüphecilik oturduğu aşikar. Burda Senatör zaten gerçeği biliyor, çünkü o da NZT etkisinde. Bay Finch ya zekası ile Senatör’ü eziyor ya da herkes bir akıl oyununun kurbanı. Bence konusu itibariyle taktir ettiğim, biraz sherlock vari havada olduğu kesin ancak, kurgu bağlamında eleştirilmemeli. Çok zor bir konu bu yüzden bazı eksiklikleri eleştirmeden izlememiz gerekli. Bu bölüm gerçekten çok hoştu. Limitless olayını hissettik resmen.

  0 0
 8. Serkan Misafir

  Brian kardeşim geçtiğimiz bölümlerde internete Nzt-48 Edward morra falan yazdı ve elektrik gitti, bilgisayarı çöktü falan ama bu Rebecca büyü falan yaptı galiba ya da yönetmen ile yatağa girip öyle buldu o kadar bilgiyi ve bunu edward morra haberi olmadan yaptı.
  Bana kalırsa bu dizi de farklı değil izleyiciyi Salak yerine koymaya çalışan başka bir dizi o kadar.

  0 0
 9. asjklasdlkjsadlkj Misafir

  şu piperın gerçek adı ne fena karııı

  0 0
 10. Emre dağ Misafir

  Mükemmeldi dizi güzelleşmeye başlıyor

  0 0

Önerilenler