Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

  Tüm Yorumlar

 1. meltar95 Kayıtlı Üye

  Bu bölümden sonra dizi benim için fantastik kategorisinden çıkmıştır komedi dizi olarak izliyorum 😀

  0 0
 2. metodevil98 Kayıtlı Üye
  0 0
 3. ommeer291 Kayıtlı Üye

  abi çok sıkıcı olmaya başladı ama sırf lucinin oyunculuğu + dedektifin güzelliği için izliyorum inşallah doğaüstü olaylara girerler bu ne ya.D

  2 0
  • ece akdeniz Misafir

   Hahah aynen 😀

   0 0
 4. Ege Köprücü Misafir

  Dizi Amerika’da zor bir dava geçirdi. Dizi’yi neredeyse rafa kaldırma aşamasına kadar getirdiler. Suçlamaları çoğunu bazı kişiler biliyordur bilmeyenler için ben söyleyeyim, Şeytanı iyi birey gibi gösterip insanları ” Satanistliğe ve inançsızlığa ” teşvikten davaları vardı. Bu yüzden ilk bölüm ve ikinci bölümden sonra mecburi olarak saptırmaya başladılar. Lakin ilk bölüm gibi devam etseydi eminim süper bir kurgu ile devam edeceklerdi fakat bir yandan da davaların arkası kesilmeyecekti. Eğer fazla da fantastik de olsaydı ” Dominion ” ile kıyaslanıp yarıştırılacak hatta benzetmeler ile karşı karşıya kalacaktı. Hem konudan saptıkları için üzülüp hem de kapanmadığı için seviniyorum açıkçası. En azından Türkiye’de ki saçma diziler gibi saçma kurguları yok. ( Dominion effectleri saçma olduğu için izleyici kitlesini kaybetti ve iptal edildi. )

  7 -1
 5. sonsofheavy Kayıtlı Üye

  Son sahnenin güzelliği..

  0 -1
 6. tudan Misafir

  okadar fantastik dizi var onları izleyin dizi bruckheimerin dizisi efsane bir dizi senaryo değişti biraz sadeleşti ama zaten tutupda bir supernatural yada dominion olmayakcaktı savas falan siz cok yanlış gelmişsiniz gençler

  0 -2
 7. llEmmyy Kayıtlı Üye
  1 -1
 8. H.K Misafir

  My God

  0 0
 9. Ceren canpolat Misafir

  Ben hala çok beğeniyorum bence hala akıcı

  0 0
 10. kaspor Kayıtlı Üye

  Dizide bi düsman olsa bi sezon sürse fantastik biseler olsa süper olur

  0 0

Önerilenler