Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Ali Karatay Kayıtlı Üye

  Arkadaşlar, bu yorumu okuduktan sonra saniye kaybetmeden belgeseli açın ve izleyin, bana teşekkür edeceksiniz. Bu dizinin İMDB puanına tav olarak sayfaya girip yorumlara (yalnızca 2 taneydi) baktığımda izleyip izlememekte kararsızdım, sıkı bir yabancı dizi izleyicisiyim ve sevdiğim dizilerden birini izlemek varken, İMDB’den aldığı 9 puana rağmen belgesel izlemek çekici gelmiyordu. İlk iki bölümü, DNA teknolojisinin gelişmesinden sonra ortaya çıkan ve sıradan diyebileceğimiz bir yanlış mahkumiyet davasıyla ilgili gibiydi. Ama üçüncü bölümden sonra hayatımda hiçbir diziyi/filmi izlerken gerilmediğim kadar beni geren bir bir DEVLET KOMPLOSU’nu, bir film kadar saran ve gördüklerinizin hepsinin bir kurgu değil de gerçek olduğunu bilmenizden gelen bir dehşet duygusuyla izledim. Dahası son dört bölümünü, ertesi gün yapmam gereken çok acil işler olmasına rağmen, sabahlayıp bitirdim. Şimdi spoiler olmasın diye belgeselin bittiği noktadan sonra ne olduğunu buraya yazamıyorum, fakat Wikipedia English’in şu sayfasında (https://en.wikipedia.org/wiki/Steven_Avery) sonrasında ne olduğunu en azından İngilizce bilenleriniz okuyabilir. Bu belgeseldeki Amerikan polislerinin yaptıklarını izledikten sonra, kendi işkencecilerim bile bu belgeselde gördüklerimden daha onurlu geldi bana. İzleyin ve Amerikan “adaletinin” ne olduğunu, üstelik hiçbir filmin/dizinin size veremeyeceği bir dehşet ve heyecan hissederek, gözlerinizle görün. Bu arada, çevirmene de teşekkürler, yer yer hatalar fark etmeme karşın bütününde çok iyi bir iş çıkartmış.

  0 0
  • kocero2535 Kayıtlı Üye

   Gerçekten dediğin kadar var senin yazını okuduktan sonra izlemeye başladım. Ne olduğu hakkında pek birşey yazmıyor sonra ne olduğu hakkında bilgi verirsen sevinirim. Çevirme düzgün değil zaten anlamıyorum bende pek.

   0 0

Önerilenler