Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Açıklama

Merlin dizine ait tüm bölümleri güncelledik. Dizinin sezonları izlemeniz için sorunsuz hale getirildi. Başlamayı düşünen arkadaşlar için diziyi bir süreliğine ana sayfaya aldık. İyi seyirler.

Son Yorumlar

  Tüm Yorumlar

 1. Kürşat yılmaz Misafir

  Okulda izliyodum en son özledim hadi hayırlısı

  0 0
 2. Kürşat yılmaz Misafir

  En son yk

  0 0
 3. Mr.Geek Kayıtlı Üye

  Hadi bakalım başlıyorum.

  0 0
 4. Sümeyye Misafir

  Yılmadan tekrar tekrar tekrar izleyebileceğim bir dizi. Merlin’i izlemeyi seviyorum. Zaten her sezon kendini tekrarlıyor diye final yapmıştı. Aslında kendini tekrarlıyor olması bile izlettiriyordu. Bitmesine çok üzülmüştüm. Ne zaman izlersem izleyeyim hiç sıkılmıyorum. Yeniden izlemeye başladım.

  0 0
 5. Misafir

  Lan ben bunu bebeyken nbce de izliyordum ejderha sı vardı bunun yaa

  0 0
 6. Meyra Misafir

  Ne kadr izlersem izleyeyim bi daha açıp açıp izliyorum.. bölümleri kaçıncı işleyişim bilmiyorum eğer yeni başlayan veya başlamakta kararsız kalan varsa muhakkak izlemeli bi zaman sonra özlemeye başlıyor insan ve açıp bir daha izliyor en azından bana böyle oluyor..her hafta yeni bölümün başlamasını beklediğim zamanlari da özledim tabi♥️♥️

  0 0
 7. Canberk Gülaçan Misafir

  Kendime bazen kızıyorum neden bu dizi bu kadar geç izledim diye 2018 ekim ayında bitirdim bende büyük bir etki bıraktı berki kendini tekrar ediyor olabilir ama arkadaşlık ilişkileri oyuncular olsun bu dizi bitirmenize neden oluyor ne kadar zaman geçerse geçsin arada rastgele bir bölümünü izleyip eskileri anıyorum.

  0 0
 8. cakiremre Kayıtlı Üye

  Şu lanet yağmuru durdurursan inancam sana merlin 😛

  0 0
 9. Lux Misafir

  51265132. izleyişim sıkılmadım izlemeyler çok şey kaçırır

  0 0
 10. Misafir

  Merlin kitabıyla bir alakası var mı??

  0 0

Önerilenler