Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. KasarMorgana Misafir

  Dizi çok güzel ama tahmin edilebilir hep.

  1 0
 2. hopebestman Kayıtlı Üye

  Öncelikle ben bu Agravaine’nin oyunculuğunu sevdim.İlk bölümler çok yapmacık gelsede alıştım sevdim ama amacını hiç anlamadım.Yani Uther kız kardeşini büyü yüzünden ölmesini sağladı.Tamam sen Uther’dan nefret et , büyüden de nefret et ama sen ölmüş kız kardeşinin biricik oğluna neden ihanet ediyosun?Yani gerçekten mantıklı değil dizide yeterince açıklamadı…Diziyi 6. izleyişim ama her seferinde bu soruyu soruyorum…Başka hiç bi karakter yok böyle gereksiz davranan…

  2 0
  • zeyl Kayıtlı Üye

   morgananın bile arthurdan nefret etmesi çok saçma değil mi? agravaine kardeşinin ölümüne sebep olduğu için değil morganaya karşı hislerinden dolayı böyle davranıyor bence.

   0 0
  • EJU Kayıtlı Üye

   arthuru yok sayıyor onun yüzünden kız kardeşi öldü ondan düşman ona

   0 0
  • killanici Kayıtlı Üye

   kesinlikle katılyorum.. bu bölümü izlerken bende bunu düşündüm. dizi kısır döngüye mi girdi acaba diye kıllanıyorum

   1 0
 3. birtan Misafir

  arkadaşlar merak edenler olmuş sanırım görürmüsünüz bilmem ama ben anlatayım merlindeki karakterler aslın var olan karakterler ve gerçekçe arthur morganayla evlenip çocuk yapıyo ve lanetleni laneti bozmak için çocuklarını ölecekleri bi yolcuuğa çıkarıyo ve morgouse adında bi oğlu kurtulup arthurun sonunu getiriyor bu bir dizi unutmayın sezonun devamlılığı adına birsürü olmayan karakter gelebilir ve bazı şeyleride etik olmadığı için işleyemezler yoksa ne işi var arthurun gwenle

  1 0

Önerilenler