Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

Sorun Bildir
Kaynak Seçimi: PUB PLAYER
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Sanane kanka Misafir

  Vayy

  0 0
 2. Natsucu Misafir

  Yuno manyak çıktı ama hala seviyorum ehskjeksjsl

  0 0
 3. bayer Misafir

  yuki yunoyu hak etmiyor. Çocuk bildiğin kendisini öldürmeye çalışan iki kızı ve bir zorbayı tercih etti. beyaz kafaya birşey demiyorum ama köpeklerin bile vefası yukininkinin yanında yeğdir.

  1 0
 4. LelouviBritannia Misafir

  Yuno fıttırmış olabilir ama

  Şu animede en gıcık olduğum iki karakter Hinata (şekilsiz haysiyetsiz) ve Yukki.Keşke ikisi de ölse Yuno da Akiseyle olsa.Nerde..

  0 0
  • akire Misafir

   aynen

   0 0
 5. Isimsiz Misafir

  Herkes yuno yu seviyor bakıyorum yorumlara. Ama benim şu yuno pembesine sinir olmam normal mi?

  YUKKİĞĞGE

  0 -1
 6. Irmak Misafir

  Ya Yuno’yla olacaklarını düşünüyorberaber başladıkları için ama şey olabilir Yuno hırsları yüzünden iyice delircek,Yukki bişey dicek,Yuno’nun aklı başına gelecek falan.Akise ve Yuno’yuzde niye shipliyonuz anlamadım ama tmmob Akise’de çok tatlı ??ama shiplemiyom akise ve yuno’yuzde.Yuno,hala senden istesemde vazgeçemiyom.hadi nolur kendine gel,beni haksız çıkarma.Hadi kızım,hadi gülüm yaparsın???

  0 0
 7. Irmak Misafir

  Yuno onları aklı başındayken yapuyomuş gibi davranuyosun kıza,Ah be Yukkki.sibirimi bozdun

  0 0
 8. antheia Kayıtlı Üye

  Ya abi Yuki salak gibi kendi kafasına göre bir şeyler yapıyor ölüm oyunu bu etrafındaki ölümleri resmen ciddiye almıyor, oyunun ciddiyetini ne kavramış ne de çevresindekileri anlayabilmiş. Yuno olmasaydı çoktan geberip gitmişti de. Sanki kızın yaptıklarının iradesi dahilindeymiş gibi davranması falan… İnşallah geberirsin ya yeter sinirlerim bozuluyor izlerken aspşdıhsfpıksjfdg

  0 0
 9. Sime Misafir

  Yukki tam aptal.

  0 0
 10. Adsız Misafir

  Abi bu yunoyu sevenleri gerçekten anlamıyorum kız deli deli nesini seviyosunuz bide yukkinin hareketleri nedeniyle nefret ediyorsunuz sanki siz yerinde olsaydınız onun gibi davranmassınız

  0 0

Önerilenler