Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. rumu Kayıtlı Üye
  0 0
  • bbb Misafir

   tyrell bisexüel kardeşim izlemiyo musun sen diziyi ?

   0 0
 2. Doğuşcan Misafir

  Beyler herşeyi boşverin hatta rica edicem bir susun abi biri açıklasın bu dizi böyle giderse 20 sezon falan sürer bu nedir ya hiçbir şeyin amaçla ilgisi Yok neredeyse eliot hiçbir boka yaramıyor deşifre oldular başta mükemmeldi ama şimdi bu kadar saçma birşey olamaz FBI eliotunda sülalesininde kafasına sıkacak herhalde ilerdeki ilk bölümde çünkü öyle olması gerekir ayrıca o ekinin geri kalanının ölmesi ne yani eliot o kadar zeki ama gidip sisteminin çatlak verdiren adamlarını mı öldürtecek bu kadar aptal olmasına rağmen hiçbir ilgisi yol lafı çok uzatmayayım hepiniz gibi benimde hoşuma giden bir diziydi ama bence bu saatten sonra bence iki salağın bir araya gelip çektiği bir film o kadar

  0 0
  • mr robot Misafir

   İnternete hacker filmi yazıp gelmişsin buraya

   0 0
  • hellofriend Misafir

   Sende diziyi anlamaya IQ’su yetmeyen, sürekli aksiyon ve hack isteyen tiplerdensin.

   0 0
  • lol Misafir

   sacmaladin. bi tur daha izle derim.

   0 0
 3. Masum Bir Goralı Misafir

  Hoş dizi gerçekten. Yalnız ilk sezon ve ikinci sezon ilerleyişi çok farklı. Bence bu durum diziye farklı bir boyut kazandırarak zevklerimizi çeşitlendirmiş. Kurgu çok güzel ve arzuladığımız fantastik havadan uzak realite içerisinde gidiyor. Klasik Türk dizilerine maruz kaldığımız için sahnelerde ve finalde belli beklentiler ve sonlara dair tahminlerimiz oluyor. Bu dizi buna izin vermeyecek kadar karmaşık ilerliyor. Psikolojik bunalım ise Elliot başta olmak üzere tüm karakterlerde gösterilmiş. ”Bu dizi eleştirel bir dünya görüşünün yanında, mevcut dünya düzenini kurup yöneten insanların psikolojik durumlarını anlatıyor.” Bu diziye fikir olarak değil birey olarak dünyada edindiğimizrol olarak bakıp, izlememiz gerekiyor kanısındayım. Böylece dizi daha da ileri bir düzeye ulaşıyor. 🙂

  1 0
 4. Furkan0990 Kayıtlı Üye

  ZE.EBOBG PNAQVE İA GUNG PNFR TB SHPX LBHEFRYS!!!!

  0 0
 5. Hakan Misafir

  Beynim yanıyor bu nasıl sezon finali

  0 0
 6. mahmutonderdemir Kayıtlı Üye

  Keşke ilk bölümler de olduğu gibi devam eteydi ama yeni sezon’u merakla bekliyorum.

  0 0
 7. Su akın Misafir

  Beynim yandı

  0 0
 8. WolfOtakuuu Kayıtlı Üye

  Oha! Yeni sezon çıkmalı. Hikaye yarım kalmış. Bir kere Elliot gerçekten vuruldu mu yoksa halüsinasyon mu görüyor? Darlena’ya ne olacak? O Tyrell’ın karısı Tyrell’ı bulacak mı? Elliot’u FBI’deki kadın bulacak mı? Kafamda deli sorular. Mutlaka yeni sezon çıkmalı!!!!!!!!!!

  0 0
 9. Fatmaslny Kayıtlı Üye
  0 0
 10. Fatmaslny Kayıtlı Üye

  Bide Allah için ya spoiler tuşu var orada bölümü izleyip, yaptığınız bölümle alakalı yorumlarınızı onun içine yazsanız.!!

  0 0

Önerilenler