Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

  Tüm Yorumlar

 1. emredunphy Kayıtlı Üye

  Muhteşem bi bölümdü

  0 0
 2. gencoguz Kayıtlı Üye

  tereciye tere satma demek

  1 0
 3. Elif Sena Misafir

  çevirmene hayranım İngilizcesi verilmiş cümleleri çevirmek sanırsam çok zor (!)

  1 0
 4. Kalten Kayıtlı Üye
  1 -1
 5. ülkü Misafir

  bu dizinin bu sezonki amacı nedir????????????

  0 0
 6. Esra seçim Misafir

  Bu ne lan girişi hint filmine dönmüş

  0 0
 7. Alperen Akif Misafir

  bi tek ben mi nefret ettim bölümden angela nın FBI katındaki sahneleri hariç bomboş ve gıcıktı Elliot ın şizofrenliği yetmezmiş gibi bi de dayak yemesi çıktı adamakıllı hack sahnesi yok

  0 -4
 8. Kartal Koç Misafir

  Yahu yurdum insanı ne kadar küçük ne kadar sığı düşünüyor. Küçümsemek istemiyorum fakat yaşadığım gördüğüm her olay nefret etmeme sebep oluyor. Ya güzelim yurdum insanları, dizi pilot bölüm hariç bütün her olguyu doğrudan anlatmadı. Olay sadece bir hackerin günlüğü olmaktan çıksın diye toplum ve sistemde kurguya dahil edildi. Dizide o kadar gönderme yapılacak şey vardı ki bunu normal senaryoyla anlatmak tatsız ve anlamsız olurdu. Şizofreni boyutunda anlatıldı ve tabi ki gelen yorumlar neticesinde (bkz.5.ci bölümden sonra sarmadı – kabak tadı verdi – sezon kötüye gidiyor) dizi en sonunda göndermeleri anlayamayan, dizideki anlatılmak istenen genel olaya değil, kod ekranı görmek isteyen izleyiciler için bu bölümü çıkarttı. Bu bölümde değinilen şeyler, dizinin neden şizofreni boyutunda anlatıldığını kapsıyor. Dizinin bütün olayını metafor ile açıklamaya çalışmışlar anlamayanlar için. Herşey ekranda yazılı kod değildir arkadaşlar. Diziyi kod göreki face patlatak, fbi’yı çökertek gözüyle izlemeyin lütfen.

  2 0
 9. joe Misafir

  ilk sahneler gözlerim kanadı

  2 0
 10. vilalavida Kayıtlı Üye

  Ne olmasını bekliyor bu bizim izleyici.. Elliot pc başına otursun sürekli sağı solu haclesin bu mu beklentiniz? Bu yorum yapanların yaş ortalamaları kaç? Bölüm gayet heyecanlıydı senaryo iyice hareketlenmeye başladı.. Nacizhane tavsiyem diyalogları iyi takip edip bağlantıları kaçırmayın..

  0 0

Önerilenler