Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Enes İĞDE Misafir

  Wagner mouranın muazzam oyunculuğu pablo escobara karşı sempati duymamı sağlıyor.

  0 0
 2. MusIumBaba Kayıtlı Üye

  Son sahnedeki şarkı efsane bu dizinin şarkıları efsane ya

  0 0
 3. cheesecake Misafir

  Bu sadece bir dizi. Kimsenin terörü, saldırganlığı, insanların ölmesini normal karşılaması gibi bir şey söz konusu değil saçmalamayın. Sadece bu bir dizi, nasıl ki siz izlediğiniz dizilerde tutttuğunuz bir karakter var aynı o şekilde. Burada Escobar’ın hayatı anlatılıyor, iş ona kalırsa yanlış olan bir sürü şey var gerçekten sapmış olan. Biz günlük hayatmızda yine terörün her şeklini lanetliyoruz. İzlediğimiz diziden zevk alıyoruz, gerçekleri öğrenmek için izlemek biraz hatalı. Zevk almak için izliyorum ben de bu şekilde zevk alıyorum. Destekelyen kimse terör sempatizanı değil, desteklemekte suç değil. Biz terörü, ölümü değil dizideki Pablo Escobar’ı destekliyoruz. Yapmayın etmeyin kardeşim.

  2 0
 4. düşünen deli Misafir

  en büyük terörist AMERİKADIR pablo dan daha tehlikeli.

  1 -1
 5. benvekendim Kayıtlı Üye
  1 0
  • Eren Öztürk Misafir

   kika asla ihanet etmedi gerçekte ölene kadar pablo nun en sadık adamlarında oldu escobar ın oğlu narcosun hatalarını söylemişti onedio dan bakabilirsin

   0 0
  • Eren Öztürk Misafir

   kardeşim kika gerçekte asla pabloya ihanet etmedi onedio da escobarın oğlunun narcosun hatalarını söyledi kika ölene kadar pabloya sadık kalmış.

   0 0
 6. Javexy Misafir

  Age be

  0 0
 7. swfewf Misafir

  adamın sadece uyuşturucu taciri değil de terörist olduğunu unutmayın ve narcos izleyip escobar a gerçek haytta hayranlık duyanlar lütfen siz birdaha dizi falan izlemeyin. şaka gibi amk bir teröriste hayranlık duymak nedir. adam katliamın amına koyuyor ama hala amerika derdinde, ükede birsürü polis öldürmek, bir uçak dolusu masum insanı öldürmek, bombalar, katliamlar sen Türkiyede bu gibi şeyleri yapanlara hayranlık duyuyor musun?

  0 -1
 8. Botan Misafir

  Ahhh Tata keşke altıma yata.

  0 0
 9. Gonca ozyol Kayıtlı Üye

  8.24 te dudak kalemini fazla kaçırmışlar?

  0 0
 10. Saitgn Misafir

  Bı guncellermisiniz sürekli dönüyor 2.sezon 8bolumden sonrası

  0 0

Önerilenler