Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

Sorun Bildir
Kaynak Seçimi: PUB
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. metin dolunay Misafir

  danzo ya herkes kötü olarak bencil olrak görüyor ama tek düşündüğü kendi kötü ve ülkesiydi ve taktikleri amaçları yöntemleri farklı katıydı tam bir asker gibi düşündü asker merhametli olmaz ülkesini korumak için gerekirse öldürmesi gereken feda etmesi gereken şeyleri hiç düşünmeden feda edendir bence hokage olmak danzo olmaktır kendi görüşüm bu

  0 0
  • Kadir İşcan Misafir

   İlk yorumumu cevap olarak yazmak istemezdim ama öyle denk geldi. Hokage olmak aynı zamanda insan da olmaktır. İnsanlığını kaybetmemektir. Hakkı hukuğu ayırt edip bencil davranmamaktır. Gerekirse ölmektir. Katiyen yok etmek değildir. Bir araya getirmektir. Danzo’nun yaptıkları ve düşüncesi tamamen vahşicedir. İnsanlıktan çoktan çıkmıştır. Bu da benim görüşüm tabi.

   0 0

Önerilenler