Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

Sorun Bildir
Kaynak Seçimi: PUB
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Otaku Misafir

  Tamam eglenceli oluyor bazilari da hele mu 2 filler bolumu baya eglenceliydi ama narutonun kalitesini dusuyor. Resmen cokuss

  0 0
 2. animr kızı Misafir

  Narıtonun bir demir adam olmadı kalmıştı saten

  0 0
 3. Adımdan sana ne? Misafir

  Eğlenceli ama aşırı saçma bir bölümdü. Naruto’yu “Demir Adam” yaptınız ya, Stan Lee’nin ve Robert Downey’nin içi kan ağlıyor. Ayrıca bu Konoha’ya sürekli bir saldırı oluyor ve köy dalgalara kapılmış kumdan kale gibi bozulup duruyor. Konoha köyü hala nasıl yürürlükte acaba? Ah İtachi, hayatını nelere heba ettin knk.

  0 0
 4. Adimdan sanane Kayıtlı Üye

  Kabul, eğlenceli ama çok aşırı saçma bir bölümdü. Naruto’yu “Demir Adam” yaptınız ya, Stan Lee’nin ve Robert Downey’nin içi kan ağlıyor. Ayrıca Konoha köyü sürekli saldırı altında ve uğradığı her saldırıda köy resmen haşat ediliyor, “Konoha” diye bir köy hala nasıl yürürlükte olabiliyor? Ah be İtachi’m, hayatını nelere harcadın be knk.

  0 0

Önerilenler