Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Bilenay Kayıtlı Üye

  Sekizinci bolumu bekliyorum admin ????

  0 0
 2. kavunicibalik Kayıtlı Üye

  ağlıyacam ya

  0 0
 3. S.Gizem Kayıtlı Üye
  1 0
 4. yağmur Misafir

  Gerçekten anlam veremiyorum. Rumple ve evil queen’i öyle görünce zelena gibi oldum. Belle çok iyi ayar verdi ama Rumple’a. Rumple en sevdigim karakterlerin başında geliyor. Bu karakterin bu kadar bozulmasını istemiyorum. ayrıca 7.sezonda emilie (belle) olmayacakmış. O zaman rumple ve belle aşkı ne olacak hiç bilmiyorum. Eğer onlar birlikte olarak bitmezse gerçekten berbat bi son olur. Hele rumple’ı başkasıyla falan yaparlarsa hiç çekilmez. 7.sezon onayı geldi ama emma zelena belle ve bi çok kişi (nerdeyse kadronun yarısı) olmayacak 7.sezonda. Nasıl ilerler veya ilerler mi hiç bilmiyorum. Öğrenince pek ümidim kalmadı açıkçası güzel olabileceğine dair. Umarım şaşırtırlar.

  1 0
 5. turkrmysa Kayıtlı Üye

  Rumple ve Evil Queen i duyunca Hook un ifadesi gflişlghfghş Çok tatlı şu adam ya lsdkffd Sonu çok fenaydı ya nolucak acaba

  1 0
 6. Dizionceuponatime Kayıtlı Üye

  7.sezonda emma yok diyolar ağlıycqm yaja

  0 0
 7. asdk Misafir

  Bu bölümden itibaren ouat ın hiç bir bölümü açılmıyor ve alternatiflerde dahil bu siteylemi cihazımlamı ilgili bilen varsa lütfen yazsın ayrıca cihazla ilgiliyse nasıl çözebilirim ?

  0 0
 8. plubs Misafir

  8. sezonda emma ve birkaç kişinin daha olmayacağından bahsedilmiş fakat aynı zamandahook ve emmanın çocukları olucağını söylemiş ayrıca yeni kurtarıcı emmanın oğlu uff çok merak ediyorum

  0 0
 9. emmareginahook Misafir

  yazıklar olsun rumple
  şok oldum yaa +_+

  0 0

Önerilenler