Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Zoro Anaki Misafir

  Jimbeyi çok seviom ya

  0 0
 2. GangBangSever Misafir

  Efsaneydi jimbe ye hangisi gelecek acaba off cok stressli

  0 0
 3. EmirYigit Misafir

  ;)))

  0 0
 4. EmirYigit Misafir

  ;))) …

  0 0
 5. iq Misafir

  Luffy bu bıgmam’ı yer. Neden mı ? Önceki bölümde oglunu oldururken gordugumuz uzre; bıgmam gucunu kullanırken, karşısındakı hedefın ondan korkması gerekıyordu, yani; bıgmam’ın hayat çalma şeytan meyvesı gucu karşısındaki kişi korkuyorsa işe yarıyordu. Muhtemelen bıgmam’ın şeytan meyvesı gucunun yanı sıra fiziksel gucununde baya yüksek oldugunu düşünebiliriz. ( oyajı fiziksel olarak en guclusuydu, kaıdonunda fızıksel gucu de hat safada ki; kid ve tayfasına bıldıgınız tek attı 😀 )
  Yanı bıldıgımız uzre yonkolar şeytan meyvelerıyle + haki gücleriyle + fızıksel guclerıyle dıger karakterlerden üstünler ( Shanks haki olarak hepsınden daha üstün, bunu oyajının mızrak darbesını rahatça durdurabılmesınden anlıyoruz, o mızrak darbesını haki ile durdurabılecek başka bırının oldugunu düşünmüyorum).
  Luffy bigmam’ı yer ama ne zaman ? fiziksel gucu bıraz daha artıp, hakısıni daha uzun süre kullanabıldıgı vakit bigmam ile cok rahat kafa kafaya kapısabılecegını düşünüyorum. Luffy bigmamdan korkmadıgı sürece, fiziksel gücler ve hakiler karşı karşıya gelecektır. D’nın ıradesı o zaman ortaya farkını koyacaktır diye düşünüyorum.. tabi butun bunların olabılmesı ıcın evvela kaidoyu fızıksel gucte yenebılmesı gerekıyor ki işi gerçekten zor 😀 izleyip gorecegiz.

  0 0
 6. Qwe Misafir

  Mangayı okumadan big mom ı yer falan yazmışlar, mangayı okusanız big mom’ın 5 yaşında ki gücünün bile luffy i zorlayacağını anlarsınız

  0 0

Önerilenler