Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. i.am.sherlocked Kayıtlı Üye

  Ya arkadaşlar profilimde sıkıntı yaşıyorum bir fikri olan ya da yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.. Profilime girdiğimde favori dizilerimi, son izlediğim bölümleri vs göremiyorum. Sayfayı yeniliyorum yine düzelmiyor, nedendir veya napabilirim sizce?

  0 0
 2. Merveburak Kayıtlı Üye
  0 0
 3. eagles Kayıtlı Üye

  sonunda aranan orphan black bulunmuştur. müthiş bir bölümdü.

  0 0
 4. İkinciBoyutİnsanı Misafir

  Sanırım şimdide Rachel’a aşık oldum ?
  Rachel’ın askerleriyiz

  0 0
 5. bahadirs Kayıtlı Üye

  Helanayı bu kadar az göreceksek zaten devam etmesinin anlamı yok son 3 bölüm olduğu için izliyorum I love sestra ?

  1 0
 6. suat Misafir

  gelecek bölüm ne zaman

  0 0
 7. jansetyet Kayıtlı Üye

  öncekileri sezonları hatırlamıyorum lakin, çeviri bu sezon oldukça başarısız.

  2 0
 8. Zhrcsr Kayıtlı Üye

  ulan Rachel

  0 0
 9. sude Misafir

  Mükemmel bi bölümdü. Rachel, good job

  0 0
 10. DEEP Misafir

  2.sezonun sonunda zavallı Helena yazmıştım bir dolu cinayet işlediği halde yaşam koşullarının insanları nasıl etkilediğiyle ilgili olarak kendinin orjinal olduğunu düşünerek bir dolu benzerini öldürmüştü manüplasyonların sonucu olarak,bir tek kişiye bile sevgi duyması ve karşılık alması onu normal omasa da daha adil bir hale getirdi en kötüsünü Helenanın yaşadığını düşünürken belki de çocukluğndan beri bilimsel bir deney olduğunu bilerek labaratuarlarda üzerinde testler yapılarak benzerlerinden haberdar ama onlarla görüşmeden ve anne babasının öldüğünü düşünerek yaşayan bir kadının da böyle bir psikopata dönüşmesi çok da anormal değil.Burda insan karakterinin oluşmasında genetikten bile ön planda olabilecek çevresel faktörleri görüyoruz.Herkesin hayranlıkla Cosimayi izlediğini okuyorum bu dizi aslında bilim kurgu olmasının yanında gerçekten olağanüstü sosyoloji dersleri içeren bir yapım.Belki de diziyi zamanında izleyip bu yorumu da bir sözlüğe filan yazmam gerekirdi.Şimdiye kadar izlediğim en iyi yapmlardan biri belki de en iyisi

  0 0

Önerilenler