Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

  Tüm Yorumlar

 1. Nazlıcan Misafir

  bir tek Dorian Gray’in sahnelerinin gereksiz olduğunu düşünüyorum. Yani hikayeye bir katkısı olmamasına rağmen koymuşlar o sahneleri. Dorian yakışıklı abimiz tamam görelim ama bari hikayeyle ilişkilendirseydiniz senaristler bunu da mı ben söyliyim

  1 0
 2. dilayy Kayıtlı Üye

  bu lily de yani

  0 0
 3. alpce Kayıtlı Üye

  Sembene de duvara tırmansın, ne ırkçılık yapıyorsunuz.

  5 0
 4. sektedar Kayıtlı Üye
  0 0
 5. UmutCan Misafir

  Abi ırkçılık var zenci,yahudi ve frankenstein niye sevişmiyor?

  0 0
 6. serdar polat Misafir

  Cadılar niye o kadar güçlü ya ellerinden gelmeyen şey yok dünyayı fethetsinler bari böyle karanlıkta çalışmaya gerek yok.

  0 0
 7. serdar polat Misafir

  Anladığım kadarıyla dizi karakterler etrafından yürüyor yani parça parça en son finalde büyük ihtimal tüm hikayeler birleşecek ve ortak bir son olacak diye düşünüyorum bu şekilde olmayacaksa biraz mantıksız olacak ve ana hikaye zarar görecek.

  1 0
 8. perkele Kayıtlı Üye

  ben az önce ne izledim

  0 0
 9. mehmet yigit Kayıtlı Üye

  Dizide gereğinden fazla açıklık var. Bir de bayan evess ve madam kali daha önce karşılaşmışlardı ayrıca miss ıves’ın veremden ölen kızı hatırlamaması da mantıksız olmuş. Bunun haricinde idare eder bir dizi. Bu kadar sağlam oyuncu kadrosuna sahip bir dizinin daha kaliteli ve mantıklı ilerlemesi lazım yine de.

  0 -2
 10. Nacht Misafir

  Seks insanın yaradılışdan beri süregelen iki temel içgüdüsünden biridir. İnsanlar, var olduklarından beri sevişmişlerdir. Eşcincellik veya diğer seks türleri de öyle. Dorian Grey aslında hep var olan fakat hiç var olmamış gibi görmezden gelinen yönelimlerin açığa çıkmış ve mükemmel bir görsellik ile bize sunulmuş halidir. Lütfen biraz daha farklı perspektiflerden bakınız.

  0 0

Önerilenler