Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. erkutinreverse Kayıtlı Üye

  Geldi gönlümün efendisi <3<3 Bu sezon önceki sezonlara göre biraz yavan kaldı sanki. Ne bileyim atmosfer tamam daha karanlık ama bir şeyler eksik gibi. Yine de zevkle izliyorum. Bu arada geçen bölümde Ethan'ın hikayesi gibi diğerlerini de bölüm bölüm anlatsalar çok hoş olur.( Dorian Gray) Bölüm çok iyiydi her zamanki gibi teşekkürler..

  0 0
 2. erkutinreverse Kayıtlı Üye

  Yine muhteşem bölümdü. Fakat bu sezon sanki bir şeyler eksik gibi.. Tamam atmosfer daha karanlık ama kopukluk var. Önceki sezonlardan aldığım tadı alamadım henüz.. Dracula’nın çıkması lazım artık. Bu arada önceki bölümde Ethan’ın hayatını öğrendiğimiz gibi diğer karakterlere de bir bölüm ayırsalar çok hoş olur.(özellikle Dorian Gray)

  4 0
 3. withoutokx Kayıtlı Üye

  sezonun en güzel bölümüydü, bu sezon pek beklediğimiz gibi gitmiyo ayrıldıkları için ama gelicek sezon için ümitliyim bu bölümden sonra son 4 bölümün güzel olucağınada eminim.

  0 0
 4. brieflycasualdragon Misafir

  Hareketli bir bölümdü ve çok güzeldi

  0 0
 5. Onur Can Yıldırım Misafir

  10 numara bölümdü

  0 0
 6. m kay Misafir
  0 0
 7. m'kay Misafir
  0 0
 8. eagles Kayıtlı Üye
  0 0
 9. ezgidogan97 Kayıtlı Üye

  tarantino mu yonetti bu bolumu, o son sahne neydi oyle

  1 0
 10. Moneta Kayıtlı Üye

  Lilly midir ne karın ağrısıdır dizinin en sevimsiz karakteri. Ne veremden önce ne de veremden sonra bir türlü sevemedim açıkçası. O fare suratıyla ( suratına on numara büyük kaşlarına değinmiyorum bile) tüm macera boyunca güzel olarak gözümüze sokulması da ayrı hikaye 😀 O kadar itici ki acıklı ” fahişeydim, kullanıldım, ne acılar çektim ” diye ağlarken bile insanın acıyası gelmiyor.

  0 0

Önerilenler