Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

Sorun Bildir
Kaynak Seçimi: PUB
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

  1. Ofloamsdown Kayıtlı Üye

    geçmiş, gelecek, sevgi, saygı, nefret, savaş, barış gibi büyük kavramların insanlar arasında birbiriyle çelişen ve aslında öyle kitaplarda okunduğu gibi hiçte net çizgilerle birbirinden ayrılmadığını güzel kurgulamışlar. Henüz toy bir genç Tanabe’nin bu büyük kavramlarla nasıl yüzleştiğini çok güzel lafı uzatmadan anlatmışlar, bir sinema filminde bu kadar doğal anlatılmazdı sanırım. Tabi Tanabe bunları dile getirirken biz izleyenlerde bazı şeyleri yeniden hatırlayıp kendimize ayar çekiyoruz. Dünyada mesleklerin, geçim kaynağı olan işlerimizin, ideallerin nasıl önüne geçtiğini, etik anlayışının bireylerin yaşamlarında aslında çokta önemli olmadığını da Hachimaki’nin vurdumduymazlığı ve umursamazlığı ile güzel anlatmışlar. izlenir…

    0 0
  2. İlhan Misafir

    ingilizce dublajlı anime mi? why would you do this

    0 0

Önerilenler