Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

Sorun Bildir
Kaynak Seçimi: PUB
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Kapikoyli Kayıtlı Üye

  House’un Teknolojik versiyonu. Ellerinize saglik ama beni pek sarmadi. 30 dakika sonra kapattim.

  0 -2
 2. ferritin Kayıtlı Üye

  HOUSE ile alakası olmayan dizi.iki dizi arasındaki benzerlik iki dizide de ingilizce konuşulması gibi bir şey.medikal drama,tek benzelik bu.
  klişelerle ve yapaylıklarla dolu zaman kaybı bir dizi dizinin hiç bir karakteri özünde karakter değil sadece klişe tipler.medikal konulardaki saçmalıklardan ise bahsetmeye gerek yok bi sürü yanlış var.bitkisel hayattaki hastayı seslenerek uyandırmaya çalışan zeki(!), zengin, alçakgönüllü,yenilikçi gibi görünen klişe tip, asosyal kepçe operatörlüğüyle alakası tıpla alakasından daha fazla olan bir patron vs…kısacası gereksiz üstü gereksiz bir dizi

  0 0
 3. Mert Göksel Misafir

  bu dizinin house MD ile tek bi alakası var o da tıpla ilgili olması bunu aradn çıkardığımıza göre şunu söyleyeyim bu dizi gerçekten çok güzel izleyin!

  0 -1
 4. ferritin Kayıtlı Üye

  dizideki saçmalıkları görmek için uzman olmanıza gerek yok.
  bir sürü ucuz ve klişe dolu dramatik diyaloglar berbat oyunculuklar…Dizinin isminde bahsi geçen genius kim?Milyoner demeyin adam tıp ve pozitif bilimlerle sokaktan rastgele çevireceğiniz bir insan kadar ilgisi ancak var yok.
  üstelik ilgi çekici ve eğlence unsurunu besleyecek bir karakter de yok o kadar yavan ve klişe.
  Dizi bolca Psuedoscience bilgiler içeriyor.bakın futuristik demiyorum karışmasın. Futuristik ögelerden de bahsedeyim. Hamile kadının yuttuğu kapsül bebeği nasıl görüntülemeye yaıyor biri anlatsın orada alınan görüntü kamera ve stüdyo ışıklarıyla dolu bir ortam gibi aydınlık ve damar içi ya da bağırsaklarla alakası olmayan bir görüntü.
  ZAMAN KAYBI.bu yorumlar ile gereksiz ve zaman kaybı ama dizideki pseudoscience bilgiler aptallıklar beni irrite etti ve bu safsatalara cevap yazayım dedim.

  0 0
 5. deniz Y. Misafir

  Bana dizi çok ta psuedoscience bilgi içeriyor gibi gelmedi.Dizi de ki teknoloji şimdi biraz zor olsa da ileride görebileceğimiz şeyler.Bazıları zaten var veya geliştiriliyor.Tabi bahsedilen teknolojileri dizide hemen gökten inermişcesine yapmaları absürt kaçmış.Onun dışında dizi bence sıkıcı. Karakterler ve konu House çakması gibi.Daha orijinal bir yapım olabilirmiş.

  0 0

Önerilenler