Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Yayzeer Kayıtlı Üye

  ilk 5dk da civil war a gönderme mi var acaba

  0 0
 2. Surrealist Kayıtlı Üye

  14:00 “Aloha means hello and goodbye in Hawaiian”diyor Rick, -Aloha hawai diline merhaba ve elveda demek- olması gerekirken “Aloha Hawaii dilinde elveda deektir” diye çevirilmiş. Evet deektir yazıyor.

  18:56 Bu çok büyük bir hata olmuş. Rick orada sadece Noob Noob ile konuşuyor ama çeviride hep sanki çoğullara hitap ediyormuş gibi sizli cümleler geçiyor. I want you to know diyor Rick Noob Noob’a(Morty’ye) yani “bilmeni istiyorum” ama bilmenizi istiyorum diye çevirilmiş ve o konuşmasındaki her cümle böyle. Beni desteklediğin için yazması gerekirken beni desteklediğiniz için yazıyor. Kiminle konuştuğunu anlamada büyük zorluk yaşıyor insan. Evet İngilizcede you iki anlamada gelebilir ama hangi anlamda kullanıldığını 30 saniye izleyerek kolayca anlayabilirdiniz. İngilizce bilmeyenlere Allah kolaylık versin ben bir süre sonra altyazı okumayı bıraktım. Daha unuttuğum birçok hata vardı.

  4 -4
 3. DreamCatcher Kayıtlı Üye

  Avengers ve GotG göndermeleri güzeldi 🙂

  0 0
 4. Bananeyse aynı zamanda sanane olur Misafir
  0 0
 5. tekeldekikedi Kayıtlı Üye

  yaşa be noob noob

  1 0
 6. Hasan alan Misafir

  Harika ya özellikle şu galaksinin koruyucuları ve testere göndermeleri

  0 0
 7. bilgin Misafir

  bariz kötü bir bölümdü.sırf saçma filmlere gönderme yapılıyor diye iyi dizi olmaz.gerçekten gülen varmıydı buna.beğenmiyorsan gidin bilmemne izleyinciler toplanmasın hemen

  0 -2
 8. No name Misafir

  Ya o değilde yerleri silen ne öyle kıyamam garibim

  1 0
 9. OtakucuSayko Kayıtlı Üye

  Güzel 4. sezonu bekliyorum

  0 0
 10. OtakucuSayko Kayıtlı Üye

  Yıldızlı abla Aurelion sol + Soraka 😀

  1 0

Önerilenler