Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. tkuran Kayıtlı Üye

  Güzel bir bölümdü 🙂

  0 0
 2. ananaseverim Kayıtlı Üye

  bu diziyi severek izliyorum mutheşem bence ve 2.katil kim acaba merakla bekliyorummm

  0 0
 3. Humeyrabln Kayıtlı Üye

  2.katil audre gbi gosteriyolar ama değil hiç beklemiyeceğimiz biri bence

  0 0
 4. SamuraiHack Kayıtlı Üye

  teorimi söylüyorum bence audrey ilk başta pipera yardım etti rachel da tabii ki bunu biliyordu olanlardan rahatsızdı ve intihar etmeyi düşünüyordu buyüzden hastanedeki maskede audreyin dnası bulundu çünkü muhtemelen nina ölümünden sonra tüm okula gönderilen resimde ninanın cesedinin yanındaki Brandon James audreydi. piper rachelı öldürüp intihar süsü verdi audrey rachelın intihar etmeyip öldürüldüğünü öğrenince piperla işbirliği yapmayı bıraktı . Sonra piper başka bir işbirlikçi buldu ve Will’i kaçıran da o diğer işbirlikçiydi. O işbirlikçi şuan audreyle uğraşan katil. Biliyorum bazı yerler tam oturmuyor ama düşünebildiğim en mantıklı teori bu.

  0 0
  • Siyahgecemavigun Kayıtlı Üye

   Yalnız o kan değil, boya. Audrey’in videosu ortaya çıkınca Noah intikam almak için arabasını boyamıştı.

   0 0
  • SamuraiHack Kayıtlı Üye

   2. teorim de katilin Noah olması ama çok tutarlı bir teori değil bu teorinin sebebi de ilk sezonda bir bölümde bir arabanın içinde riley ile (ölen sevgilisi) telefonda katiller hakkında konuşurken dikiz aynasına bakıp alnını siliyordu ve elinden alnına kan bulaşıyordu dediğim gibi pek tutarlı bir teori değil ama o sahnenin açıklaması hala yok.

   0 0
 5. Doğa güngörür Misafir

  Jake’i öldüren katil yani aynı zamanda da audreyle uğraşan kişi kadın jake’i öldürdüğü sahne de dikkat edin siyah ojeli eli gözüküyor. Ama kim daha onu çözemedim yeni öğretmenden şüpheleniyorum çünkü emmayla konuşurken kameraya falan alıyordu kızı

  0 0

Önerilenler