Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Ayşe Betül Yağmur Misafir

  Muhteşemdi. Teker teker bütün zorlukları atlattılar. ^_^

  0 0
 2. pesus Misafir

  Kore dizilerine ön yargılıydım fakat bu dizi ön yargılarımı kırmama yardımcı oldu konusu da gayet güzeldi keşke daha erken izleseydim 🙂 .

  0 0
 3. Genç_kurt Misafir

  Bu kadar muhteşem bir dizinin bu kadar muhteşem bir sonla bitebilirdi gerçekten en Harika dizilerden keşke daha uzun soluklu olsaydı ❤️

  0 0
 4. Gizem Olga Kılıç Misafir

  Dizi güzel ve komikti. Ancak bu diziden aklımda kalacak iki kısım var. Biri Kadir İnanır a taş çıkarma biride Tarkan çevirisi. Çevirmenim çok güldürdünüz teşekküŕler. ?

  0 0
 5. zzz Misafir

  Sonda fragmanı verilen dizinin adını bilen var mı?

  0 0
 6. sabriye Misafir

  muhteşem bir diziydi bu gune kadar izlediğim klasik kore dizileri gibi değildi teşekkürler hyun bin kore dizilerinin hep aynı klasikte olmadığını ilk defa bu diziyi izleyerek öğrendim. bu son bölümde evlendikten sonra çocuk sahibi olmalarına ragmenn sevgiliyken takındıkları tavırları sergilemeleri güzel olmamış ama dizinin gidişatına bakarsak hakkını vermişler… dizipub teşekkürler emeğine sağlık..:))

  0 0
 7. sabriye. Kayıtlı Üye

  muhteşem ötesi bir seriydi.ilk defa kore dizi senaryoları hakkında ön yargılarımı yok eden bir dizi oldu.

  0 0
 8. Hatice Misafir

  Muhtesem otesi emeğinize sağlık

  0 0
 9. Hatice Misafir

  Hersey değisti de bi kapının üstündeki yeşil bant değişmedi kızın evinde olan,tekrar rekrar teşekkür ederim yorum yapan arkadaşlar bile ayrı bi güzellik katınız

  0 0
 10. Misafir

  IUUyTamam

  0 0

Önerilenler