Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Genç_kurt Misafir

  Allahım o nasıl bir ağlama clary

  0 0
 2. Genç_kurt Misafir

  Simon magnus ve luke bu üçüne bayılıyorum

  1 0
 3. yummy Misafir

  Ne kadar da mal bu clary

  0 0
 4. Mnbvc Misafir
  0 0
 5. Mireay Kayıtlı Üye

  Naptin be jace

  0 0
 6. Mireay Kayıtlı Üye

  [spoilerclary ile jace kardes degiller.][/spoiler]

  0 0
 7. HorandaleAşığı Misafir

  Olay örgüsü kitaptakilerin tam tersi. Bilemiyorum kitaba tamamen bağlı olamaz zaten ama bu kadar fark.. Sadece karakterlerin tipini benzetip, isimlerini alıp hikayeyi başka senaryoyla yazıyor gibiler. Stelllerine isim verip söylemiyorlar bile. Kalıplaşmış deyimleri kullanıyorlar sadece. Bunları görmek beni üzdü. Belki farklı açıyla görmemizi beklediler hikayeyi ama ben hayal kırıklığına uğradım. Filmi daha güzeldi. Dizi de tek doğru olan şey Simon’du.

  0 0
 8. Ahsenx Misafir

  Bu bölüme kadar dayanabildim. Beğenmediysen niye izledin kardeşim diyebilirsiniz; filmi izlemiş beğenmiştim, bazı forumlarda olayların detaylarını okudum ve diziye denk gelince kitabı okumasam da merakımı gideririm diye düşündüm. Bir ergen dizisinden bile daha kötü. Clary Fairchild’ı canlandıran kızın Aysun Kayacı gibi sürekli dudaklarını çıkararak konuşması, en aksiyonlu sahnelerde bile podyumda gibi kıvırtarak yürümesi, sahte ağlamaları… Jace Wayland’ın keza aynı dudak çıkarışı ile steroid kasan tipler gibi dolanması… Isabelle Lightwood’un Brezilya dizilerinde ki hafif meşrep kızlara benzemesi… Alec Lightwood’un kaşları… Seraph bıçaklarını plastik bıçak gibi tutmaları ve her şeyin çok ucuz görünmesi… Hadi oyuncuları da geçiyorum da bence çeken kişi olayı çok yanlış anlamış!

  0 0
  • Lydia Misafir

   Ya varya çok haklısın clary jace oynayan kişi dudak uzatmları çok kötü jace oyunculuğuna bişey demem ama clary saçma oynuyor alec iyi benbeğendim oyunculuğunu izzyninde ama çok dandik yapmıilar kılıçları mühürleri bi siyah bi kırmız çok kötü olmuş

   0 0
 9. Ahsenx Misafir
  0 0
  • Lydia Misafir

   Aynen film çok daha iyiydi saçma şeyler var dizi de

   0 0
 10. Safir Misafir

  Gerizekalı jace

  0 0

Önerilenler