Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. ayyas Misafir

  Hadi kızın hafıza boşluğu yüzünden anlaşılabilir de Simon ne kolay kabullendi mevzuları. Komedi dizisi mi bu; önünde beliren cesede “Vay be ilginçmiş” tepkisi veriyor. Kızın hemen “Valen kötü, gidip haklayalım” moduna girmesi nedir? La bi dur, otur, soluklan yeğenim. Bir sürü yaratık avcısı konulu film dizi gördüm, böyle balıklama dalış görmedim. Ergenlere kurgulanmış bir dizi işte, itiraz kabul etmez. Kitapları bile “young adult fantasy novels” diye girmiş vikipediye; ama eminim bundan daha oturaklıdır. Çünkü ergen kitabı veya dizisi olmak suç değil; dizi çekiyorum diye böyle bir eser ortaya koymak suç.

  1 0
 2. Ng Misafir

  Bence dizi bayağı bir ergen dizisine benzemiş biraz gidişatı düzeltsinler

  1 0
 3. Zeynep Misafir

  kitabı okumamıştım filmi de izlememiştim o yüzden baştan hiç önyargısız başladım ama Clary nin oyunculuğu kessinlike çok kötü.Keşke başka biri canlandırsaymış..

  0 0
  • TheLastTimeLord Misafir

   Zeynep bu dizinin kitabı bu dizide işlenecek tüm sezonların özeti mi ?

   0 0
 4. Aynaz Kashef Misafir

  Ya bu diziyi hep tekrar dan izliyorum harika

  0 0
 5. Lulufirarda Kayıtlı Üye

  Oyunculuklar berbat.

  0 0
 6. Eylem Misafir

  Kitabını okudum cıdden hersey cok hızlı grlısıyor sankı yarım saate 1 kıtabı sıgdırmaya calısıyorlar gıbı zaten kıtaptakılerle dızıe uymuyor yanı filmi dha basarılı ayrıca oyuncuları fılmde dha basarılı

  0 0
 7. Lydia Misafir

  Clary bu kadar yapmacık olma please ama ikinci sezon daha iyi oyunuyor ve üçüncüde de

  0 0
 8. Notthatkindofgirl Misafir

  Aslında kitaplar çok daha akıcıydı. Diziyi ben de cok begenmedim. Aslinda filmdeki oyuncuları karakterlerle tam olarak bütünlestirdiğimiz için de dizideki oyuncuları beğenmiyor olabiliriz.

  0 0
 9. Misafir

  Kötü yorumlara kimse aldanmasın kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi. Basta biraz kafanız karışabilir ama herşey zamanla yerine oturuyor ve o zaman dizi muhteşem bi hale dönüşüyor. Dizisini izlemeden önce filmini izlerseniz Her şeyi daha iyi anlarsınız. İyi seyirler..

  0 0
 10. Misafir

  Dizi iyi bence ön yargıyla yaklaşmayin izlemenizi tavsiye ediyorum

  0 0

Önerilenler