Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)





Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. lavinyaxgecekor Kayıtlı Üye

  clary nin garip yürüdüğünü bir ben mi farkettim

  0 0
 2. Hilal alkan Misafir

  Clary o kadar kötü oynuyor ki… nasıl anlatacağımı bilemiyorum. Ben oynasam daha gerçekçi olur. Ve niye bu kadar hızlı geçiyor olayalar. Kitabını okumadım ama filminde kupayı sonuna doğru buluyordu. Burada 6. Bölümde bulacak heralde. Alec ve kardeşi dışında kimsenin oyunculuğunu sevmedim. Neyse sayfaya teşekkürler çevirdiği yada eklediği için.

  0 0
 3. Elif Misafir

  Claire’in oyunculuğu ve yürüyüşü dışında dizi gayet güzel.

  0 0
 4. Sinem dogan Misafir

  Filminden daha guzel filmi hiç guzel degildi

  0 0
 5. Karam Vera Misafir

  Olaylar hızlı geçiyor çünkü 6 kitap var ve oldukça dolu dolu kitaplar. Ve sadece 4 sezon dizi olacağı için hızlı geçmek zorundalar. Onun dışında Kat (claire) nin oyunculu rezil. Ancak emin olun kitap çok daha iyi. Oldukça sürükleyici. Ve efektler rezalet, aynen.

  0 0
 6. jamie Misafir

  ben kitapları çok eskiden okudum ve çok büyük fanıyım. filmde her ne kadar claryi beğenmesem de filmi hoştu ama dizi tam bir rezalet. oyuncular berbat, clary i oynayan kız sanırım yapımcının akrabası falan yoksa böyle bir oyunculukla başrolde oynaması imkansız. jace e gelirsek hiç jace değil yazamıyorum bile. ama alec ve magnus efsane. ikisinin sahnelerine sarıp izliyorum. alec gerçekten tam kitaptaki gibi ve magnus u da her ne kadar filminde oynayan adamı daha çok beğensem de harry shum glee den beri sevdiğim bir oyuncu ve kesinlikle hakkını vererek oynuyor. dediğim gibi malec sahneleri izlenir gerisi çöp. bunu izlemek yerine seriyi okuyun.

  0 0
 7. marasantaya Misafir

  dizi rezalet. oyunculuk desen yok. zaman kaybı. izlemiyorum artık

  0 0
 8. Misafir

  Alec…

  0 0
 9. Misafir

  Yakışıklı çocuğa bu rol verilir mi ya

  0 0
 10. Cosmos Misafir

  Alec&Magnus aşlarınsınız. Birbirlerine çok yakışıyorlar.

  0 0

Önerilenler