Video açılmıyor ise lütfen sorunsuz bir deneyim için Google Chrome ile deneyin.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. CaptainWaffle Kayıtlı Üye

  KEV BABA

  0 0
 2. elf_dean Kayıtlı Üye
  1 0
 3. yaren ates Misafir

  artık carl olmadığı için sonda carl ı göstermiyorlar ve bu üzücü

  0 0
 4. Furkan Sahin Kayıtlı Üye

  Lip hayatım da ve dizi geçmişimde gördüğüm en ZEKİ ”gerizekalı”

  4 0
 5. SinirliKullanici Misafir

  Fionayı seviyorum ama son günlerde çocukları siklememesi beni sinirlendirdi. Yılmayıp devam etmesiyse çok cesurca bir hareketti takdir ettim. Svetlanayı zaten başından beri sevmiyodum ve kev her zaman favori karakterim olarak kalıcak. sierra ve trevor dan nefret ediyorum umarım 8. sezonda olmazlar. sierra beyin özürlü bir aptal trevorsa ian götünü silse bunu ben trans olduğum için yaptın değil mi diyor kısaca ikisi de boş ve yeri kolayca doldurulabilecek karakterler ikisinin yerine milkovich kardeşleri geri alsak hiç fena olmaz. tanya ve diğer orospu dan zaten nefret ettiğimi söylememe gerek yok sanırım her ne kadar debbie yi sevmesem de iyi bir anne ve çok çabaladı özellikle onu terk edip giden eski erkek arkadaşının sikik ailesinin problem çıkarması bi bu eksikti dedirtiyo. kev in günü kurtarması beni çok duygulandırdı. lip 1. sezondan beri düşüşte olan bi orospu çocuğu onu da hiç sevemedim kadın seçimleri de mandy ve amanda hariç diplerde. inş svetlana v ve kev olayı da son bulur da tekrar eski v ve kev e döneriz. bunların dışında tekrar sierra ve özellikle trevor hemen defolup gitmesi gereken karakterler

  1 -1
 6. Jerome Joker Kayıtlı Üye

  Ian ve Mickey’in birlikte olmadığı hiçbir sezon iyi değildi zaten

  1 0
 7. buse kaya Misafir
  1 -1
 8. ZHIEND Kayıtlı Üye

  Nedense Deb’e üüzlemiyorum abi, çocukken bayılırdım kıza ama ergenlikten sonra öyle bir soğuttu ki

  0 0
 9. Hodorthedoor Kayıtlı Üye

  Carl dönsün artık;(

  0 0
 10. devilonium Kayıtlı Üye

  lip ya senin kadar çilekeşini görmedim

  0 0

Önerilenler