Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

Sorun Bildir
Kaynak Seçimi: PUB VID EMBED
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Bedouin Kayıtlı Üye

  Bu neydi şimdi?!?

  1 0
 2. tyuug Kayıtlı Üye

  clone wars ı özledim…

  0 0
 3. Makishima Kayıtlı Üye

  neden bu animasyonların kalitesi giderek düşüyor

  0 0
 4. hasan_pamuk Kayıtlı Üye

  bune beyler star warsı severim ama bunun ne olduğunu bilmiyorum

  0 0
 5. aasdasd Misafir

  clone warstan sonra rebels şimdi de bu tamam mini dizi anladık da git gide daha kötü ürünler yapmak nedir çocuk bile izlemez bunu ayrıca star warsın yeni filmi eskisinin kötü bir disney taklidi tipler ise rollerinde absurd durmuş. Anakin Skywalker’ı oynayan adamla Kylo Ren’inkini bir karşılaştırın her seferinde bir öncekinden kötü olmayı başarıyor bu marka artık ve bunu seven biri olarak söylüyorum.

  0 0
 6. dahowner Misafir

  Allahtan 2:45. bu 20 dakika olsa izlenmez. Star Wars ile ilgili izlediğim 7. filmden sonraki en kolpa şey.

  0 0
 7. Ufuk koc Misafir

  Bu ne ya bu ne

  0 0
 8. Ali Misafir

  Kesinlikle berbat ötesi kabul edelim disney Star Wars aldıktan sonra gerçekten Berbat bir hal aldı Clone Wars’ı geri istiyoruz. Kalite berbat ???

  0 0
 9. Burak Misafir

  Önemli anların kısa kesitlerini 3 dakikalık kısa filmlere koymuşlar.Ana kahramanların hepsi de kadın. sanırsam sosyal sorumluluk projesi gibi birşey.Seri değil, clon wars hiç değil.İzleyecek birşey aklınıza gelmiyorsa yapacak birşeyiniz yoksa izleyin derim.Çok gereksiz bir yapım.Rebels için laf söylüyorduk buna kaldık.Kötünün kötüsü de varmış.8 bölüm 3 dakikadan az ama 24 dakikanıza yazık.

  0 0

Önerilenler