Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

Sorun Bildir
Kaynak Seçimi: PUB
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Max Payne Misafir

  Arkadaş sonunun ne olacağını bildiğimiz bir hikaye…Direniş kazanacak… İmparator ölecek,Darth Vader insafa gelip karanlı tarafı bırakacak nokta…Ya sinema serileri,çizgi filmler eşşeğin bi tarafına su kaçırdı artık…Yeni bir hikaye lazım.Yepyeni…Star Wars kim ne derse desin bitmiş bir hikayenin tekrar tekrar farklı zamanlarının anlatımıdır….

  0 0
  • kurukluyıldız Misafir

   Filmlerin sonunu tahmin etmek bir marifet değil. Evet yeni hikayelere açız ama star wars evreninden her zaman bir şeyler görmek güzel bence. Ayrıca hikayenin işlenişi önemlidir. Temeline bakarsak belirli tip hikayeler beilirli tipte sonları ve karakterleri barındırır. Esinlenmeler kaçınılmazdır. Önemli olan bunların arasındaki ufak detayları yakalamaktır. Filmleri ilgi çekici kılan da budur bence. Star wars evrenin, içinden birçok hikaye çıkarabilme potansiyeli var ve hayal gücünüze bağlı herşey. İlk bölüm için keyifliydi karekter bazlı düşününce genç pilotun neler yapacağını merak ediyorum.

   0 0
  • Hakan Misafir

   İyi de isterse 10. filmin sonrasını anlatsın yukardaki yorum doğru bi yorum. 6 bölümlük star wars bitti adını kazıdı ama bitti. 6 bölümü 10 kere izlesem 11.yi izlerim ama yeni filmleri bir kere izledim bidaha da izlemem. Vermiyor ruhu yeni icat çıkarıp duruyorlar

   0 0
  • Aykut Aksu Misafir

   Daha konuyu bilmiyorsun boş boş konuşuyorsun. Bi kere bu hikayede imparator da Darth Vader da öldü. 6.filmin sonrasını anlatıyor. Yani yeni bir hikaye anlatıyor.

   0 0
 2. Gökay Tan Misafir

  beyni olmayan yorum yapmasa keşke şu sitelerde, max payne’in yorumu görmeyecektik ne güzel!

  0 0

Önerilenler