×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Tatlikiz Kayıtlı Üye

  Bu nasıl bir bölüm senaryosudur. Diğer bölümler hadi neyse de bu bölüm aynalar filmiyle halka karışımı olmuş kusura bakmayın da berbattı. İzlenecek bir dizi değil, senaryo çok basit benim şahsi fikrim tabi bu.

  0 -9
  • Seher batır Misafir

   Yemin ediyorum hayatımda gördüğüm en güzel iki yorum gençler mükemmel cevap vermişsiniz ve sana gelince cidden önce bi diziye başlamadan ne zaman çekilmiş nerde çekilmiş konusu nedir yönetmen -yazar kimdir oyuncu kadrosu nasıl vb şeyleri araştır . En azından bunları araştırdığın için seninle münakaşaya girecek ufak bi sebebim olur.

   0 0
  • Merve Nisa Sakarya Misafir

   Bacım sen ne içiyosun daha 1. sezon ve diğer bölümleri bile izleyince bu konuları senarist nerden buldu dersin ayrıca her şey bağlantılı önce bi izlemeyi öğren 10. bölüme gelmeden senarist dahi bir adam dersin artı supernatural bir sürü filme ilham kaynağı olmuştur !

   0 0
  • Sıla Misafir

   Aynalar filmi 2008 yılında vizyona girdi. Bu bölüm 2005’te yayınlandı. Lütfen biraz bilgi sahibi olup ona göre yorum yapın, bu dizi o tür filmlerin ilham kaynağı dahi sayılabilir. Ayrıca diziyi tekrar tekrar bitirmiş bir kişilik olarak temin ederim ki sezon arttıkça kalite de artıyor. 2005 kaynaklarıyla çekilebilecek en iyi dizilerden biri Supernatural.

   4 0
 2. KiraYukimura Kayıtlı Üye

  Vay canına bu sefer Dean kızdan öpücük almadı çok şaşırtıcı sşlsşsls

  2 0
 3. WTF MAN Misafir

  Izlerken soyledim ya gelmez dimi

  0 0
 4. aslı karakaş Misafir

  Sonda çalan şarkının ismini bilen var mı ?

  0 0
  • nilay Misafir

   Laugh, I Nearly Died – the Rolling Stones

   0 0
 5. Bilge07 Kayıtlı Üye

  4.sezona kadar spoilerımı açmayın.

  0 -1
 6. Arkeolog Misafir

  Halkadan alıntılar var

  0 0

Önerilenler