×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Lika Kayıtlı Üye

  biraz bile aşağı aldığınız da bu bölümü tamamen anlayabileceğiniz spo yersiniz bakmayın yani bütün bölümün heyecanı kaçar ben pek önemsemiyorum ama yani direk olacakları söylemek kötü bişi spam atayım şimdi yanlışlıkla da olsa inmeyin diye 😀 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  0 0
 2. Lika Kayıtlı Üye

  tüh olmamış olsun bir kaç yorum atayım inemeyin 😀

  0 0
 3. Lika Kayıtlı Üye

  .

  0 0
 4. Lika Kayıtlı Üye

  0 0
 5. Lika Kayıtlı Üye

  ss

  0 0
 6. Lika Kayıtlı Üye

  spoiler yemeyin diye yaptım kusura bakmayın ha inadına benim yorumlarımı geçerseniz izlemeden bölümü okuduktan sonra izlemenize gerek kalmaz söyleyeyim ..

  0 0
 7. Misafir

  Bobby 😪

  0 0
 8. Bahar Karabağ Misafir

  Bobby 😢

  0 0
 9. berru aydogan Kayıtlı Üye

  AŞAĞIYA İNMEYİN SPOİLERİ KOYMAYAN APTALLAR YÜZÜNDEN BÖLÜM BURNUNUZDAN GELMESİN

  0 0
 10. Neseka Kayıtlı Üye

  Şu spoiler olayını biraz abartmıyor musunuz gençler ? Okusanız da okumasanız da izliyorsunuz zaten. Kaldı ki yorumlara biraz da spoiler için bakılır yoksa biri ‘iyi bölüm’ demiş dememiş ne fark eder ki?

  0 0

Önerilenler