Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. myfootinurass Misafir

  Son sezon beni biraz üzdü. Finali de elveda için kısa geldi. Ama harika bi diziydi. İyi ki izlemişim. 70leri daha güzel anlatamazdı kimse. Öyle bi arkadaş grubuyla birlikte 70lerde genç olmayı istedim. Ot içişlerini, dinledikleri müzikleri, 18 olmadan önce bir bira içmek için verdikleri savaşları, hyde’ın güzel tişörtlerini, jackie ve donna’nın güzell görüntüsünü, michael’ın saflıklarını, fez’in sapıklıklarını, eric’in ukalalıklarını, birbirilerine yaptıkları BURNleri heppsini çok özlicem. MY FOOT IS ABOUT TO DRILL A HOLE IN UR ASS!!!

  0 0
 2. merve Misafir

  sonuç olarak Fez nereli??

  0 0
 3. dandi Misafir

  bana da kendi 70’lerimi hatırlatan bir dizi, jackie ve fez dünyaya umut oldu

  0 0
 4. that s 70 show Misafir

  hanımlar ve beyler bizi 8 sezon yalnız bırakmadığınız için bizde teşekkür ederiz beraber güldük eğlendik beraber duygulandık beraber saflaştık beraber kıçlara tekme soktuk şimdi beraber bu güzel 7+1 sezonu hatırlıyacağız … GOOD BY WISCONSIN !!!

  0 0
 5. Myeric Misafir

  Bittiğine inanamıyorum hayatımda izlediğim en iyi diziydi. Son sezonda eric keşke olsaydı kelso ve eric olmadan sıkıcıydı ayrıca bence fez ile Jackie hiç yakışmadı. Bazen keşke bu diziyi yavaş izleseydim diyorum ama hiç yapamadım 1 haftada bitirdim ve finali gerçekten çok ağlatıcıydı. Ericin star Wars hayranlığını, donna’nın ericle olan ilişkisini, kelsonun sürekli hyde ile dalga geçişini, fezin kadınlarla olan samimiyetini, hyde ‘ın çemberini ve kelsoyu kuleden aşağı itişini, jackie’nin kelso ile olduğu anları, kitty’nin hepsini çocuğu gibi evine alışı red’in kıçına tekme geliyor lafı leo’nun hey Man diyişini ve bob’un samimiyetini özleyeceğim. Keşke bitmese dediğim tek diziydi teşekkürler dizipub

  0 0
 6. kawaiiest Misafir

  Ağlattı. Mükemmel final. Kelso ve Eric’in gelmesi de muhteşem olmuş. Boş herif Randy cidden canımı sıkıyordu ve Kelso ile Eric’in çeyreği bile olamayacak bir karakterdi. En güzel bölümü en sönük sezonda izledik. Sağlık olsun. Teşekkürler Dizipub!

  0 0
 7. kawaiiest Misafir

  Bu arada çalan şarkı Elliott Smith’in değil Big Star’ın.

  0 0
 8. Fatih Cagran Misafir

  BYE BYE WISCONSIN
  Kitty son sahnesi çekilirken farkedilir şekilde gerçekten ağlıyor. O odada bulunan herkesin gözlerinin yaşarması gerçek. Ne denilebilir ki? Sitcom kültürünün efsanelerinden biriydi finalini izlediğimiz. Ot, 70’ler, the circle, rolling stones, her biri gelecek nesillere ilham olmuş espiriler… İletişimi bıçak gibi kesen teknolojiyle daha tanışmamış 6 kişinin aynı masada oturup konuşabildikleri, birbirleriyle şakalaşabildikleri ve tartışabildikleri tarafı güzeldi bu dizinin. 8 sezon boyunca oyunculuğun hakkını verdiler. Eric, hyde, fez, donna, jackie, kelso. Böyle bir ekip bir daha gelmeyecek. Şimdiden özlendin Wisconsin!

  0 0
 9. Nursel Misafir

  Hayatımda izlediğim en güzel sit-com sonu ağlattı.Galiba fazla benimsemişim.(kendime not)

  0 0
 10. İLKER Misafir

  İZLEDİGİM EN İYİ DİZİYDİ AÇIK VE NET İLK 7 SEZONU OLAGANÜTÜ

  0 0

Önerilenler