Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

  1. RequiemAngeL Kayıtlı Üye

    Hayatta yardım isteyebıleceğınız dostlarınızın olması güzel bir şey hele bir de CIA dan İSE tamamdır :D. Yardım edeceğiniz kişileri doğru seçin. Bir de bu bölümde ki malum sahne için Homelander’a herkes nefretini kusmuş.Haklısınız ama Sevgi görmemiş deneylerle dört duvar arasın da büyümüş bir kişiden ve karakteri gereği kendini tanrı gibi gören bir kişiden beklediğiniz şeyler biraz komik geldi açıkçası.Bu hero nun da yapacağı şeylerin sınırı var Adam bu gün 100 kişi olur diğer günler 10 katını kurtarıyorum bakış acısı ile tamamen iş olarak bakıyor dersek tam olur. siz işinizde canınız sıkkınken işinize veya sevmedıgınız bir durum içersinde dağa taşa söversınız bu adam da aynı şekilde. İçinde bulunduğu durumu lehine çevirdi. Elinden gelseydi kurtaracaktı. Biraz empati ve o karakterin bakış açısından bakmayı deneyin hepmızın içinde bir homlender var kimse kimseyi kandırmasın. Ve bu arada adam rolünü çok iyi oynuyor ya 🙂 Halkın onun deki haline bazen ben bile inanıyorum sonra arka plana geçiyor 😀 Maeve içinse üzüm üzüme baka baka kararır demek istiyorum. Fransız karakter ise favorim böyle iki 3 tane arkadaşınız olsun sırtınız yere gelmez.

    0 0

Önerilenler