Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. Misafir

  Aşılar konusunda yanıltıcı bilgi veriyorlar. Yeryuzunde kı asıların yuzde 95 patenti bill gates e ait. O da kendi ağzıyla insan nüfüsünu azaltabilmek adına aşılarla doğurganlığı azaltmaya çalıştıklarını ama yetmediği, insanların azalması gerektıgını soyluyor.

  2 yaşına kadar bağışıklık sistemi tamamlanmaz. Aşılardan bir işe yaramaz ama satarlar. Rota virüsünü anne sütü öldürür ama rutin olarak yaparlar. Civa , aliminyum , matmun böbreği ve kim bilir neler var. Defalarca cocuklara vuruluyor.

  Cocuklarınızı asıdan koruyun.

  Onumuzdekı seneler otızm ın, diyanetn ve kanserin katlanacağı seneler.

  Sizinle dalga gecen sistemin yalanlarını gorun.

  0 0
 2. Misafir

  Aşı ile yanlış bilgiler veriliyor diyen cahil insan aşının neden yapıldığından haberin var mı … Umuyorum ki çocuğunuz ya da bir sevdiğiniz bu tutumunuz yüzünden ölmez, felç kalmaz. Aşı vücudumuzun bir virüse karşı bağışıklık kazanmasını sağlar. Yani siz ve sizin gibi düşünen insanların düşündüğü gibi inasnların DNA ‘sıyla oynanmıyor. Sizden ricam öncelikle virüslerin ne kadar hızlı yayılabildiklerini araştırmanız. Bazı virüsler hatta o kadar hızlı yayılır ki vücudumuz interferon üretemeden virüs tüm vücudu ele geçirmiş oluyor.Aşılar bize önceden virüsü tanıyıp ona karşı interferon üretmemizi sağlar. Aşı olmamıza rağmen yine de kabakulak, su çiçeği , kızamık olmamızın sebebi de budur. Aslında bu hastalıklar çok ölümcüldür günümüzde bu hastalıkların öldürmemesinin sebebi aşılardır …. Aşı yaptırmayı insanlar çocukları hastalandığında iş işten geçmiş olucak çocuğunuz ölürse ya da kalıcı bir hasar alırsa doktorları değil kendinizi suçlayın aşı hasta olunmadan olunması lazım çünkü..

  0 0

Önerilenler