Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. sezgin Misafir

  2. sezonun sonunda nerede kaldığımızı bile hatırlamıyorum. aradan seneler geçince, havası kaçmış gazoz gibi tatsız birşey olmuş. 1. bölüm de pespaye görüntülerle başladı. hele de o beyaz at için nasıl üzüldüm anlatamam. zaten bu gavurlar pislik! soyları bozuk!

  0 0
  • Fatih Misafir

   Yaşın kaç bilmiyorum ama sezgin şu üç satıra saçmalayın deseler senin kadar kimse başarılısı zor çıkar. Dizilerin sezon aralarındaki boşluk haliyle olur, hele böyle büyük bütçeli yapımlarda kaçınılmazdır. Alışmışsın tabii bizim koltuk altına kılıç sokup bir vuruşta 10 kişi öldürülen veya sözde çelik olan kılıcın suyun üstünde yüzdüğü sözde tarihi yapımlara sana süreç anormal gelebilir. Edepli bir insan izlememiş olanları düşünerek yorum yazar, o beyaz at için duyar kasacağına yazacağına az düşünceli olmayı denemelisin. Af buyur ama gavurun icat ettiği elektrik, internet, sinema vb yüzlerce teknolojiyi kullanıp birde utanmadan laf ediyorsun, onların icatları olmasa taş devrinde yaşayacaksın zavallı seni. İnsanlığa katkıda bulunan herkese teşekkür etmelisin, insan değilsende taklidini yapmalısın.

   0 0

Önerilenler