Duyurular için linke tıklayın.https://dizipub.net/duyurular/

Sorun Bildir
Kaynak Seçimi: PUB VID
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Lütfen video açılmıyorsa öncelikle Alternatif butonuna tıklayarak diğer player seçeneklerinde çalışan bir alternatif olup olmadığını kontrol ediniz..

Bildirdiğiniz sorun 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından giderilecektir. Artan trafik sebebiyle maalesef sorun giderildiğinde artık sizleri haberdar edemiyoruz.

Son Yorumlar

 1. curufinwenoldo. Kayıtlı Üye

  gencolar avatar avatar halinde değilse normal bir bükücü gibi oluyor aldığı eğitime göre değişir tabii, yani yenilmez değil dayak yiyebilir bu normal bir şey

  0 0
 2. curufinwenoldo. Kayıtlı Üye

  şu yüce birleştici kadın çok güzel değilmi :))

  0 -1
 3. curufinwenoldo. Kayıtlı Üye

  korra ya yeni saç stili çok yakışmamış mı 🙂 eski kezban halinden eser kalmamış

  0 -1
 4. hüseyin Misafir

  3 yıl mı geçmiş? Kora mı Shippuden ?

  2 0
 5. Seyhan t Misafir

  Bu sezon ABD’nin dünyayı işgal etmesine benziyor önce terörist gönderip sonra ozgurlestirmesi gibi

  0 0
 6. lPerseusJl Misafir

  Bakın Bende Video Açmadı Fakat Görüşümü Söylemeden Gitmiyeceğim Bu Aptal Mako Yıldırım Bükebiliyor Fakat Neredeyse Hiç Kullanmıyor Azula Yıldırım Bükerken Her Karşılaşmada Kullanıyordu Yıldırım Bükmeyi Küçük Görmüşler + Ateşinde Lav Bükmesi Lazım Bence Gerçi Büküyordu 😀

  0 0
 7. Hasan Misafir

  hiç bir yeni izleyicinin şu kötü yorumlara aldırış etmemelerini tavsiye ediyorum bu benim 2. izleyişim ilk izleyişimde kabul ediyorum korradan nefret ediyodum bunun tek nedeni aangin ölümüne üzülmem en azından ruhsal olarak ama cidden aangi düşünmeyi bırakıp şu harika 4 sezonu at gözlüklerini çıkarıp detaylıca ve düşünerek izlerseniz korranın ne kadar iyi bir avatar olduğu görürsünüz karşılaştığı 4 düşman zaheerin çetesi başlıca 4 tabi neyse hepside aangin karşılaştıklarından (azula hariç ona laf yok) kat ve kat daha üstün ve zorlu rakiplerdi ve korra aang gibi savunma tekniklerinde başarı olmadığı için bir çok darbe alıyor ama hepsine karşı yine ayakta kalıyor aang dövüşürken olabildiğince az hasar alırdı ve ufak ufak hasar vererek yenerdi rakibini (avatar state saymıyorum o bambaşka bir olay) eminim korra ateş lordu ozai yi zorlanmadan yenebilir çünkü aang ona karşı sert bir dövüş sergileyemediği için yenilmişti ama korra öyle değil dayanıklı ve bi o kadar da kuvvetli biri şimdi bu sezona gelirsek başta evet beklediğimiz avatar bu değildi hepiniz 3 yıl geçmiş artık bişiler öğren be kızım güçlen ne bilim en azından dayak yeme gibi laflar söylüyosunuz bi yorumda kendini belli etmemek için dövmüyor yazmış hayır onla alakası yok korrayı 3 sezonda gayet iyi tanıdım hiç bir dövüşü bilerek yenilmez zehirin etkisinde hâlâ bundan dolayı yeniliyor tabii ilerde kuvira ile olan dövüşünde de kaybediyor fakat bunun nedeni ni earth king bumi nin bahsettiği 3. chi yi kuviranın gayet iyi kullanmasından dolayı korra ise hâlâ aceleci ve sabırsız bir avatar Altair adlı birinin dediği gibi olgunlaşması lazım bekleyip saldırmayı öğrendiği zaman harika bir avatar olucak ama biz bunu göremicez çünkü bu son sezon belki çıkıcak olan çizgi romanlardan görme ihtimalimiz vardır. Gerçekten harika 4 sezon vermişler bize çoğu insan ise aang diye ağlıyor geri kalanı dayak yiyo diye ağlıyor lütfen şu diziyi korra odaklı izlemeyin yan karakterler harika çok kaliteli karakterleri izliyoruz ve korranında harika yanları var at gözlüğünü çıkarınca görebiliyosunuz bence yaslanıp bi harika sezonun keyfini çıkarın

  0 -1
  • elnoraxs Kayıtlı Üye

   Saçma sapan yorumlar yapmayın. Korrayla Aang’i kıyaslamayın diyorsunuz, ama aynısını siz yapıyorsunuz. Korra küçüklükten beri avatar olacağı bilincinde olarak yetişti, en usta hocalarla yetiştirildi. Yaş olarak da Aang’den büyük, daha saldırgan bir tarzda yetişti. Aang ise avatar olduğunu 12 yaşında öğrendi, hoca konusunda hep sıkıntı çekti, daha dingin bir çocukluk geçirdi, saldırgan bir hayat sürmedi. Aang yaşına rağmen eğitim yetersizliğine rağmen iyi dövüştü. Korra temel hareketleri yapıyor, savunma nedir bilmiyor. Aang ise savunuyor, yeri geldiğinde dövüşmesini de biliyordu. Korra daha güçlü falan değil. Üç tane Korrayı üst üste koy, bir Aang yapmaz. Savunma yok, ruhani yön hiç yok, çocukluğundan beri avatar olduğunu bilmesine, tüm bükmeleri küçüklükten beri yapabilmesine rağmen tek bir bükmede bile ustalaşma yok. O yüzden Korra daha güçlü demeyi bırak da ATLA yı yeniden izle ve değerlendir.

   0 0
 8. elnoraxs Kayıtlı Üye

  Saçma sapan yorumlar yapmayın. Korrayla Aang’i kıyaslamayın diyorsunuz, ama aynısını siz yapıyorsunuz. Korra küçüklükten beri avatar olacağı bilincinde olarak yetişti, en usta hocalarla yetiştirildi. Yaş olarak da Aang’den büyük, daha saldırgan bir tarzda yetişti. Aang ise avatar olduğunu 12 yaşında öğrendi, hoca konusunda hep sıkıntı çekti, daha dingin bir çocukluk geçirdi, saldırgan bir hayat sürmedi. Aang yaşına rağmen eğitim yetersizliğine rağmen iyi dövüştü. Korra temel hareketleri yapıyor, savunma nedir bilmiyor. Aang ise savunuyor, yeri geldiğinde dövüşmesini de biliyordu. Korra daha güçlü falan değil. Üç tane Korrayı üst üste koy, bir Aang yapmaz. Savunma yok, ruhani yön hiç yok, çocukluğundan beri avatar olduğunu bilmesine, tüm bükmeleri küçüklükten beri yapabilmesine rağmen tek bir bükmede bile ustalaşma yok. O yüzden Hasan arkadaşımıza benden bir tavsiye: Korra daha güçlü demeyi bırak da ATLA yı yeniden izle ve değerlendir.

  0 0
 9. Amon Misafir

  Korradaki en güçlü düşman Amondu Allah aşkına zaher kuvira gibi kötüler kan bükmeye karşı ne yapabilir (adam patladı gitti yala!)

  2 0
 10. emre Misafir

  Bu dizi ATLA’nın mirasına büyük hakaret. Bunun büyük sorumlusu Nickelodeon saçmalıklarıdır. 1. sezondaki gerek hikaye kalitesi gerekse çizim kalitesi diğer sezonlarda nasıl düşüşe geçtiği çok rahat anlaşılıyor. Miras kısmına gelirsek önceki avatarlarla olan bağlantının kopması çok büyük hata. Zorlama karakterler bir süre sonra irite edici oluyor. Örneğin bu toprak prensi denen eleman. Adamın yaptığı aptallıklar komik değil, ikincisi mantıklı değil. Ulan orada bu elemana akıl verecek kimse yok mu? Ayrıca bu yapımcıların toprak kralını sürekli bükücü olmayan yapmaları saçmalığın daniskası. Espiri dozajı da hiç ayarlanamamış. Bolin aptal aptal araya girip komik olmayan espiriler yapması can sıkıcı, oysa Sokka öyle miydi? Adam espiri yapsa bile hikayeyi ilerletici espiri yapardı. Bunlarında tek çözüm yolu son üç sezonu Canon kabul etmemektir.

  0 0

Önerilenler